P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastú

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Magurská | 70 m²

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 78 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie