4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²
TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba
179,000 € 1705 €/m²
Garsónka | Sládkovičova | 23 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,
32,000 € 1391 €/m²
Garsónka | Sládkovičova | 23 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve, v pa
33,000 € 1435 €/m²
2 izbový byt | - | 54 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,
95,000 € 1759 €/m²
3 izbový byt | A.Hlinku | 76.46 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,
123,900 € 1620 €/m²
3 izbový byt | - | 63 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v osobnom vla
65,000 € 1032 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt typu bauring v obľúbenej lokalite Banská Bystrica –
225,000 € 2647 €/m²
Apartmán | Akademická 333/8 | 42 m²
Ponúkame na predaj posledný novo-vybudovaný podkrovný byt v Hellovom dome, v priamom historicko
125,000 € 2976 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 280/4 | 70 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Žiari nad Hronom, kde Vá
139,900 € 1999 €/m²
2 izbový byt | Západ,mesto | 60 m²
Pre moju dlhoročnú klientku, ktorá práve predáva svoj väčší byt, hľadám na kúpu 2-izbový byt vo
125,000 € 2083 €/m²
4 izbový byt | 73.41 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izb. slnečný byt v lokalite Západ vo Zvolene. Tento byt sa nachádza na
183,500 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Bernolákova 54 | 69.6 m²
Hľadáte priestranné a kompletne pripravené bývanie v Banskej Bystrici, kde sa stačí len nasťaho
195,000 € 2802 €/m²
1 izbový byt | Akademická 339 | 34.5 m²
Hľadáte dokonalé útočisko v srdci Banskej Štiavnice, úspešnú investíciu, no nechcete strácať ča
125,000 € 3623 €/m²
Mezonet | 48 m²
Hľadáte dokonalé útočisko v jednom z najkrajších miest na Slovensku, alebo uvažujete nad výbor
139,999 € 2917 €/m²
1 izbový byt | Zvolen | 35 m²
Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl
90,000 € 2571 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Hľadám krásny prerobený byt pre konkrétnych klientov. Foto je ilustračné. Cena do 300 000 EUR
300,000 €
1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²
Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garsónka | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj garzonku, ktorá má výbornú polohu, moderný vzhľad a atmosféru domova. Táto k
Info v RK
3 izbový byt | Ďumbierská | 70.83 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite
193,500 € 2732 €/m²
3 izbový byt | A. Hlinku | 76.46 m²
MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s výnimočn
123,900 € 1620 €/m²
2 izbový byt | 45.72 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom kompletne a moderne zari
880 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Apartmán | Čierny Balog | 55 m²
RENATAS ponúka na predaj 2, 3 a 4 izbové apartmány, ktoré môžu slúžiť na celoročné bývanie, v
126,445 € 2299 €/m²
2 izbový byt | x | 48 m²
RENATAS ponúka na prenájom 2 izbový apartmán v rezidencii Horec v lyžiarskom stredisku Park Sno
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Apartmán | Čierny Balog | 69.67 m²
RENATAS ponúka na predaj 2, 3 a 4 izbové apartmány v Čiernom Balogu, vhodné aj na celoročné bý
160,171 € 2299 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.