HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Rimava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

420 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Malohontská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

439 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Sídlisko Rimava | 67 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bystrá, Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

235,000 € 3716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Podhorská | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71906

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

54,999 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

118,999 € 1566 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 103 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

120,000 € 1165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pliešovce

Reality Pliešovce

2 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pliešovce

72,990 € 912 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre klientov hľadáme 3-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 85 m²

Pre klientov hľadáme 4-izbový byt v meste Hnúšťa. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s prí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu nezáleží, ta

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

92,000 € 1000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

52,000 € 1333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2778 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

HD REALITY, Prenájom jednoizbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Dolná | 38 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 1-izbový byt, ktorý dýcha p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný trojizbový byt s loggiou

Reality Poltár

3 izbový byt | 79 m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

82,990 € 1051 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 3-izbového bytu

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Moskovská | 62 m²

Ponúkam na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 62 m², ktorý sa nachád

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 3371 €/m²

Zariadený 2-izbový byt, 2 loggie, výťah

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | viestová | 63 m²

Hľadáte útulné a bezstarostné bývanie? Máme pre vás ideálne riešenie! Do prenájmu ponúkame komp

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie