Slnečný 2,5 izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

153,000 € 2732 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt s balkónom na 5 poschodí - Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt 52 m2 plus balkón a pivnica, ktorý je na 5 poschodí s výťahom / celkom 8

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

59,000 € 1135 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 63 M2, TATRANSKÁ – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

LUXUSNE PREROBENÝ BYT, BANSKÁ BYSTRICA, 37M2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 37 m²

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

144,200 € 3897 €/m²

2 izbový byt pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 49 m²

F463-112-MATE3 Exkluzívne na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Ba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,000 € 2429 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom - 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Pieninská | 60.42 m²

F001-212-RACA Na prenájom 2 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť Sásová, ul. Pieninská, NO

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový apartmán, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 50 m²

F002-112-VIMOa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Donovaloch, ROZLOHA: • výmera - 50

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 2998 €/m²

Predaj - 4 izbový byt, Banská Bystrica - Rudlová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlova | 90 m²

F003-114-RACA Ponuka 4 izbového bytu na predaj v meste Banská Bystrica - mestská časť Rudlová.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 2656 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v meste Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | Veľký Krtíš | 0 m²

010-113-SASO Predaj 3-izbového bytu v meste Veľký Krtíš POSCHODIE: • 8. poschodie DISPOZÍCI

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

68,500 €

Dopyt - kúpa - 1-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na odkúpenie pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici. LOKALITA: Banská

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

2 -3 izbový byt v Lučenci-KÚPA

Reality okres Lučenec

3 izbový byt | 55 m²

ID:183-112-VETO Pre nášho klienta hľadáme 2-alebo 3 izbový byt v Lučenci. Lokality : centrum me

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa

Cena dohodou

4-IZBOVÝ BYT V LUČENCI 72m2- NA PREDAJ

Reality Lučenec

4 izbový byt | 0 m²

ID:179-114-ANOE 3D OBHLIADKA bytu: my.matterport.com/show/?m=kECRd4PVsg6 Ponúkame vám 4-izbo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-IZB.BYT S BALKÓNOM HNÚŠŤA-NA PREDAJ

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Hlavná | 70.21 m²

ID:184-113-ANOE 3D OBHLIADKA Odkaz TU: my.matterport.com/show/?m=2GbWkG9ck6z Exkluzívne Vám p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

53,000 € 755 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt v Jelšave za 21000,-Eur PREDAJ

Reality Jelšava

2 izbový byt | 0 m²

ID209-112-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 2izbový byt v Jelšave. Byt sa nachádza

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jelšava

21,000 €

Dopyt - hľadám 3- izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

002-BEBR Hľadám pre konkrétneho klienta slnečný 3-izbový byt. LOKALITA: Banská Bystrica Ty

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom 2 izbový byt – Sasová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 49 m²

025-212-IRBI Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v mestskej časti Sasová, B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt, 72m2, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 0 m²

REZERVOVANÝ 034-113-BEBR Investujte do nehnuteľnosti. Na predaj mám pre vás 3 izbový priestr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 €

Prenájom 2 izbový byt, B.Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tatranská | 0 m²

039-212-BEBR Na prenájom pekný 2 izbový slnečný zariadený byt, v tesnej blízkosti prekrás

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt Zvolen, ul. Pribinova

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

024-112-IRBIE Exkluzívne na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 51 m². V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

117,700 €

3 izbový byt, Banská Bystrica, terasa, vírivka, parkovaníe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 86 m²

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

REZERVOVANÉ 1-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 0 m²

039-111-BEBR REZERVOVANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, pripravený na real

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,700 €

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA UL.BODONA V RIMAVSKEJ SOBOTE

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 0 m²

ID:219-112-ANOE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom na Ul. J. Bodona v R

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

89,000 €

KRÁSNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASKOU - NA PREDAJ

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 0 m²

ID:217-112-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=2GoKDK_f7MY Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vá

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

85,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie