Luxusný 6-izbový mezonet (159 m²), Suchý vrch, kompletne zariadený, nadštandardný priestor. Exkluzívne.

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Zimná | 163 m²

Ponúkame na predaj unikátny, veľkoryso riešený 6-izbový mezonetový byt v obľúbenom bytovom dome

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

549,900 € 3374 €/m²

Luxusný 3-izbový solitér v terasovom dome JAGO: Absolútne súkromie, výnimočná kvalita a bývanie bez kompromisov. Belveder.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²

Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

419,900 € 4011 €/m²

Na prenájom 1 izb. byt Zvolen - Tepličky

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na prenájom útulný, priestranný a plne zariadený 1-izbový byt v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pekný 3i na prenájom, 62,78 m2, Sásová - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.76 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento pekný a slnečný 3i byt, nachádzajúci sa na sídlisku Sáso

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 27.5 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zreko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

84,000 € 3055 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Brezno, Brezno mesto

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Oremburská

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Apartmán Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 23.65 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 1 izbový apartmán v apartmánovom komplexe Tatran na Donovaloch. A

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

94,000 € 3975 €/m²

Prenájom: 1 izbový byt 40 m2 THK, Lodžia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

AstonReal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3i BYT, MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

BHS Reality Vám ponúkam na predaj trojizbový investičný apartmán v novovzniknutom rezorte Mýto

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

169,000 € 2914 €/m²

„Zariadený apartmán s garážou v rezidencii hotela Residence****185.000 bez garáže

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Apartmán má priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou s východom na terasu a krásnym výhľadom na

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Donovaly

185,000 € 2891 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izb. Apartmán *Miesto medzi prácou a domovom, miesto, kde má oddych svoj štýl*

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 50 m²

Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 3980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný zariadený apartmán pri vlekoch ****Residence Hotel– terasa, výhľad, služby, pokoj.

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Komfort, príroda a zážitky na jednom mieste? Objavte tento štýlový apartmán len pár krokov od

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Donovaly

205,000 € 3203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko III - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72947

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1339 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

118,000 € 1639 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2,5 izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

153,000 € 2732 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt s balkónom na 5 poschodí - Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt 52 m2 plus balkón a pivnica, ktorý je na 5 poschodí s výťahom / celkom 8

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

59,000 € 1135 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 63 M2, TATRANSKÁ – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

LUXUSNE PREROBENÝ BYT, BANSKÁ BYSTRICA, 37M2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 37 m²

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

144,200 € 3897 €/m²

2 izbový byt pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 49 m²

F463-112-MATE3 Exkluzívne na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Ba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,000 € 2429 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom - 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Pieninská | 60.42 m²

F001-212-RACA Na prenájom 2 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť Sásová, ul. Pieninská, NO

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový apartmán, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 50 m²

F002-112-VIMOa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Donovaloch, ROZLOHA: • výmera - 50

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 2998 €/m²

Predaj - 4 izbový byt, Banská Bystrica - Rudlová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlova | 90 m²

F003-114-RACA Ponuka 4 izbového bytu na predaj v meste Banská Bystrica - mestská časť Rudlová.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 2656 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie