FM2453 (JudxjDMxwcn) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Handlová FM2453

Partizánska
Handlová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

79,990 € 1219 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65.6 m²
Info
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii mesto Handlová na ulici Partizánska.

V murovanom bytovom jadre je obložená vaňa, umývadlom s kúpeľňovým nábytkom, dlažby, obklad.
Samostatné WC, dlažba, obklad.
V kuchyni na mieru urobená kuchynská linka, nerezový dres, sporák, digestor, obklad, svetelná rampa s bodovými svetlami, plávajúca podlaha.
V miestnostiach parkety, na chodbe plávajpca podlaha a v predsieni dlažba, plastové okná, stierky.
Výmena interiérových dverí, rekonštrukcia balkóna s dlažbou a prestrešením.

Rozloha bytu je 65,60 m2, 1. poschodie, panelový bytový dom, výťah.
K bytu prináleží pivnica, parkovanie pri bytovom dome, dotiahnutý optický internet, výmena plastových okien na vchodoch a na pivniciach, elektronický zámok, zateplenie.
Výhoda, neďaleko centum mesta, kompletná sieť obchodov, blízko škola, škôlka, MHD, nemocnica, poliklinika, Lidl, Billa, Kaufland.
Odporúčanie makléra, slnečný byt, netreba nič už prerábať.

Vhodné aj ako investícia a potom dať byt do podnájmu, nájomcu vieme budúcemu majiteľovi v prípade záujmu zohnať.
Byt je možné vymeniť aj za inú nehnuteľnosť, za dom, byt a pod., v prípade že to bude pre majiteľa výhodné, ponúknite.

Cena je 79990 € je konečná, neplatíte nič navyše.
V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
Web makléra: www.fazikamiroslav.sk
Číslo zákazky FM2453
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65.6 m²

Podlažie:
1

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
3

Počet balkónov:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Miroslav Fazika

BV REAL PD, s. r. o.

BV REAL PD, s.r.o.

Námestie slobody 28 • 97101, Prievidza
Celá ponuka spoločnosti

79,990 € 1219 €/m²

Kontakt na predajcu

Miroslav Fazika

BV REAL PD, s. r. o.