Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Dobšiná ID 105711

Reality Dobšiná

3 izbový byt | Nová | 65 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

39,900 € 614 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM REALÍT, - veľký tehlový 2 alebo 3 izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

205,000 € 2752 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

VARGA - DOM-REALÍT,- ponúka veľký 3izbový byt na Pezinskej ulici

Reality Senec

3 izbový byt | Pezinská | 82 m²

Z poverenia majiteľaponúkame na predaj 3 izbový byt na Pezinskej ulici v novej lokalite v Senci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

220,000 € 2683 €/m²

Svetlý 3-izbový byt s výhľadom | Partizánska ulica, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah a zároveň si užívate pokoj a svetlo vy

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

109,000 € 1603 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj pristranny štýlový 3i byt na ul. Šafárikova v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj prietranný štýlový 3i byt v Trenčíne. Byt o výmere 73 m2 sa nachádza na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou v pôvodnom stave. Byt sa nach

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

134,900 € 2176 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská. Byt v panelovom dome na 2

Publikované: 13.06.2022 Aktualizované: 15.07.2022
Byty na predaj Trenčín

155,900 € 2293 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Západná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná. B

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Trenčín

121,990 € 1694 €/m²

člen NARKS

3 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 58 m²

3-izbový byt, upravený dispozične z 2-izbového v skvelej lokalite – Bulvár, ul. Juraja Fándlyho

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

164,500 € 2836 €/m²

3 - izbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame na PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-izbový byt v pokojnej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. BYT

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2443 €/m²

PREDAJ - veľký 3-izbový byt s loggiou, s garážou a záhradou

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Brigádnická | 77 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka🏡 veľký 3-izbový byt s garážo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Sídlisko SNP, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

ID:467 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Michalovciach.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

144,900 € 1985 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s veľkým balkónom | Stráňany, Michalovce |

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nad Laborcom | 76 m²

ID:517 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Stráňany v Michalo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,900 € 1893 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v Trebišove

Reality Trebišov

3 izbový byt | L. Sáru | 72 m²

ID:451 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 72 m². Byt je ideálny

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

144,900 € 2013 €/m²

Novinka v ponuke: Priestranný 3-izbový byt s balkónom a modernou kuchyňou Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | L. Sáru | 73 m²

ID:446 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Trebišove s výmerou 73 m², ktorý prešiel

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,900 € 1779 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Duchnovičova | 72 m²

ID:376 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Duchnovičova

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1735 €/m²

Výborná ponuka: prerobený 3-izbový byt na Komenského ulici

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 70 m²

ID:501 GE-MAX Reality ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v Trebišove na Komenského ulici. Byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1913 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 54 m²

ID:315 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce, ktorý prešie

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

107,900 € 1998 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v centre Humenného

Reality Humenné

3 izbový byt | 60 m²

ID:438 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,900 € 1898 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie