DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Predaj 3 izbového bytu s veľkým potenciálom Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 67 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa na ulici Bieloruská, na 5. poschodí zo 6 v bytovom dome

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3045 €/m²

Elegantný 3-izbový byt s nadčasovým štýlom – Rezidencia SOLAR - Budatínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²

Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 3565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova, šatník, komora, 2 x parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

PREDANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí prísť a bývať bez ďalších investícií? Tento moderný a kvalitne zreko

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 4154 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 56 m² po kompletnej rekonštrukcii (2026)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 5179 €/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrusovova | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj piestranný 3 izbový byt vo veľmi vyhľadávanej časti Petržalky v tichej l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3485 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt v úplne pôvodnom stave, Kapicova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 72 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: Pôvodný stav – byt je v úplne pôvodnom stave

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3403 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt, SLNEČNICE, ulica Fialová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDANÉ. Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou – začiatok Petržalky, Kapicova ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 73.06 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie