3-izbový byt s veľkou lodžiou v Lamači – Studenohorská

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

268,000 € 3573 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3,5 izbový byt vo výbornej lokalite pri OD Slimák v pôvodnom stave -ideálny na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

# Priestranný 3,5-izbový byt s veľkým potenciálom v Bratislave – Nové Mesto Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

PREDAJ -3 izb. byt, 70,1 m2 s loggiou Mlynarovičova Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 67.1 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Mlynarovičovej ul. 67,1 m2, 3/12, loggia 3m2 ,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3711 €/m²

Priestranný, slnečný 3i byt, Šancová ul., vysoké stropy, tehla

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 86.8 m²

Sú byty, ktoré sú len miestom na spanie. A potom sú byty, do ktorých sa vracia domov. Tento pat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 3560 €/m²

REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Luxusný 3-izbový byt 119 m2 s terasou, ulici K Železnej studienke, Staré Mestom, Bratislava, Apartmány Patrónka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 6237 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 119 m² s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, na ulici K Železnej studienke, Staré Mesto Bratislava NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, Bratislava Na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,900 € 5643 €/m²

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ, – 3-izbový byt, Moderná rekonštrukcia,65m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Lotyšská | 65 m²

Hľadáte miesto, ktoré kombinuje retro charm s moderným komfortom? Tento 3-izbový byt je ideálny

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

240,000 € 3692 €/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

Predaj zrekonštruovaný 3.izb byt na ulici Račianska - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Račianskej ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

270,500 € 3607 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

GORKÉHO | Veľkorysý 3-izbový byt v ikonickom dome v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou historického centra Bratislavy alebo investičnú nehnuteľnosť s výn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 5161 €/m²

Pri Mlynoch 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²

Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Slnečnice - Viladomy 3-izbový byt 110 m² s terasou | Najvyššie poschodie | Slnečnice – Viladomy Béžová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²

RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,000 € 4741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nádherný 3.i.byt 86,2m2 s priestrannou terasou, pivnicou a parkovaním v podzemnej garáži.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 86.2 m²

Ponúkame na predaj moderný 3.i. byt v obľúbenom projekte OCTOPUS na adrese Mraziarenská 6, v me

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 4814 €/m²

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie