MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE, ktorý MÔŽE byť ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. B

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5554 €/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s KLIMATIZÁCIOU, LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME na SKVELEJ ADRESE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE „in walking distance od všetkých NAJ atrakcií a pamätiho

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izbový byt 105m2 s klimatizáciou a výťahom, BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 105 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,000 € 4371 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Petržalke na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gercenova | 74 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3365 €/m²

PLUS REALITY | Nadčasové bývanie s technológiami budúcnosti v srdci Petržalky na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 73.02 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

364,449 € 4991 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný 3 izbový byt Gessayova ul., Petržalka 2/6

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Gessayovej ul. v Petržalke v Petržalke o veľkosti 69 m2 + 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

BOSEN | Byt v najlepšej časti Slnečníc s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v projekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 4176 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si PEKNÝ, PRÍJEMNÝ 3i byt s PIVNICOU v NOVOSTAVBE, 2x LODŽIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 4103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

**QREAL**Bývanie pri lese s mestom na dosah**možnosť GARÁŽE**

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 75.79 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Karlova Ves – Dlhé diel

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3536 €/m²

PREDAJ, krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Križkova | 80.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici BA - Staré Mesto. Cel

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4561 €/m²

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

Predaj 3 izbový priestranný byt Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája veľkorysý priestor, výborná lokalita a bezproblémové parkovanie?

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,72m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,999 € 3889 €/m²

GRAVITAS | REZERVOVANÝ! Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Macharova | 69 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený zariadený 3 - izbový byt vo vyhľadávanej mestskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,500 € 3804 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie