ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT NA SEBERÍNIHO, K NASŤAHOVANIU IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 76 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný vo vyhľadávanej lokalite Ružinov na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 4143 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 7004 €/m²

Hľadám 3 izbový byt na kúpu v okolí Račianskej ulice a Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3-izbový byt v okolí Račianskej ulice v Bratislave. Pref

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

320,000 € 4000 €/m²

Hľadám 2-3 izbový byt na kúpu v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 alebo 3-izbový byt v Starom meste, príp. na začiatku R

Publikované: 21.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 4444 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

BYT - 3 izbový - 86 m2 - BRATISLAVA I. -Staré Mesto - Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 86 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii. S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 4988 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

3 IZB. BYT POD LESOM, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 66.68 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 3-izbový byt (3-1.2) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

338,087 € 5070 €/m²

člen NARKS

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,000 € 3770 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný, zariadený 3-izbový byt v Petržalke, len 7 minút z centra mesta - na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 4159 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23049)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie