Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

23. poschodie | CITY PARK | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

IMPEREAL - Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami ul. Sklabinskej, Bratislava III. – Rača – časť Rendez.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Sklabinská | 91.4 m²

IMPEREAL ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami v tichom prostredí v tehl

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

276,000 € 3020 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite BA-Petržalka vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

Exkluzívne na predaj - 3-izbový byt v projekte Sky Park v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma vo vyhradenom zastúpení ponúka na predaj úplne nový 3-izbový byt v m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

725,000 € 7108 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

ASSENZIO– PREDAJ VELKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT 85m2 – VRANOVSKA –PETRŽLA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 85.21 m²

Realitná kancelária Assenzio Exkluzívne ponúka na predaj veľký 3-izbový byt s možnosťou prerob

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,500 € 3010 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

Štýlový 3 iz. byt s terasou, pivnicou a garážovým státím v novostavbe v tesnej blízkosti centa mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie