Na predaj rodinný dom Zemianske Sady okr. Galanta

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke starý vidiecky dom, chalupu v obci

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Domy na predaj Zemianske Sady

104,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

TOTO je Váš nový domov - 3 izbový byt Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 72 m²

Hľadáte nové bývanie ktoré naplní Vaše predstavy o novom domove? Mgr. Helena Štrebová – 19 roko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Sereď

129,000 € 1792 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Diakovciach okr. Šaľa

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Chcete bývať v tichom prostredí ale zároveň mať mesto na dosah ruky? Mgr. Helena Štrebová – RK

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Diakovce

115,000 € 935 €/m²

člen NARKS

PONUKA pre VÁS - Na predaj 3 izbový byt v Šali Veči.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Nitrianska | 64 m²

RK Mgr. Helena Štrebová má pre Vás v ponuke 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovo

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šaľa

112,222 € 1753 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD na bývanie, chalupárčenie alebo investičná príležitosť Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku? Alebo hľadáte únik z mesta na víkendovú chalupu? Mgr. Helen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

79,900 € 555 €/m²

člen NARKS

Na predaj romantická vidiecka chalupa - Zemianske Sady okr. Galanta

Reality Zemianske Sady

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Zemianske Sady

104,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

TOTO je Váš NOVÝ domov, 3i byt vo vyhľadávanej lokalite Šaľa.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 68 m²

Hľadáte nové bývanie ktoré bude presne podľa vašich predstáv? Práve ste ho našli. Mgr. Helena Š

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD s 12 árovým pozemkom v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²

VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

380,000 € 1407 €/m²

Znížená cena pre RODINNÝ DOM S HARMONICKÝM POZEMKOM v obci ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Prešov

Rodinný dom | Slovenská | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVINKA - Rodinný dom - Celoročne obyvateľná chalupa s kolibou,garážou,bazénom a krásnym pozemkom v nádhernej prírode Malých Karpát - Modra Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 200 m²

Z poverenia a v zastúpení p. majiteľky Vám naša Realitná spoločnosť predstavuje a ponúka na pre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

Novinka
Novinka

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Kpt. Nálepku, okres Prievidza.

Reality Handlová

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 200 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj samostatne stojaci, tehlový rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

177,000 € 885 €/m²

Novinka
Novinka

ZĽAVA: Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Unín

Reality Unín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Unín, ktorý poskytuje ideálnu prílež

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Unín

77,000 € 513 €/m²

SRG | 4-izb. dom s ideálnym pozemkom | Slnečná

Reality Andovce

Rodinný dom | Slnečná | 100 m²

Snívate o bývaní podľa svojho štýlu, kde si ráno vychutnáte kávu na terase, deti sa vám budú be

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Andovce

139,990 € 1400 €/m²

SRG | 4i slnečný dom s garážou pre vašu rodinu | Tiché prostredie

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Nová cesta | 143 m²

Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom, ktorý je možné aj bez veľkých búracích prác zrekonštruo

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

114,990 € 804 €/m²

SRG | Bývajte v obkolesení prírody v plne vybavenej lokalite

Reality Pukanec

1 izbový byt | Záhradná | 35 m²

Bývajte v plne vybavenej lokalite, kde budete mať všetko na skok. A prírodu ako na dlani. Vita

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Pukanec

49,990 € 1428 €/m²

SRG | Pre klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt | Platba ► hotovosť

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt najmä na sídlisku JUH a blízko centra na

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

SRG | Prebuďte v sebe dizajnéra | S. H. Vajanského

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 60 m²

Prebuďte v sebe dizajnéra. Alebo sa nechajte inšpirovať vizualizáciami v galérii (v škandinávsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,990 € 2000 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Pekárska.

Reality Handlová

Rodinný dom | Pekárska | 160 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

105,000 € 656 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom, Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Niva | 85 m²

Táto romantická vidiecka chalupa v Čachticiach ponúka približne 85 m² úžitkovej plochy a stojí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

165,500 € 1947 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj: Rodinný dom s jedinečným príbehom a veľkým potenciálom – Ptičie

Reality Ptičie

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starý rodinný dom s bohatou históriou, situovaný v pokojnej lokalite obce Pt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ptičie

170,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach.

Reality Sečovce

Objekt pre obchod | Obchodná | 280 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach. B

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

110,000 € 393 €/m²

Ponúkame Vám priestranný 4i byt s loggiou na 7. poschodí na sídlisku KVP – Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

4 izbový byt | Klimkovičova | 80 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový byt + pivnica Úžitková plocha: 80 m2 Poschodie: 7/8 St

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

239,990 € 3000 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 73 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Laborecká Počet iz

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Celoročne obývateľná chalupa na Záhorí vo vidieckom štýle: • 3 izbová rekreačná nehnuteľnosť s veľkým slnečným pozemkom

Reality Častkov

Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²

Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častkov

169,000 € 2522 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie