PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 1-izbový, predaj, 35 m2, loggia, Titogradská, Košice - Sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

144,990 € 4143 €/m²

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

135,000 € 1688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov.

Reality Zborov

Rodinný dom | Zborov | 344 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov. VIDEOOBHLIADKU si

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zborov

339,900 € 988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Starší rodinný dom na predaj – tichá lokalita Kravany, blízko Popradu !

Reality Kravany

Rodinný dom | Kravany | 193 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: prízemie 2x izba, 1x kuchyňa, 1 x kúpeľňa s WC, komora 1. NP 3 x

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kravany

175,000 € 907 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Stráž

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Strážske

360,000 € 587 €/m²

Garzónka po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou na ul. Húskova, sídl. KVP v Košiciach.

Reality Košice-Sídlisko KVP

Garsónka | Húskova | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii na sídl. KVP, ulica Húskova,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

125,000 € 4464 €/m²

Ponúkam Vám útulnú chatu s vlastným mólom pri Košiciach v obci Sokoľ

Reality Sokoľ

Chalupa, rekreačný domček | 111.73 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám na predaj Chatu v tichom prostredí. Dvojpodlažná chata s bazén

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

84,990 € 761 €/m²

Ponúkame na PREDAJ 3-izbový byt blízko centra mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Okulka | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou - Okulka Ulica: Okulka 10/30 Predmet: 3 izbový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

98,990 € 1477 €/m²

Predaj rodinného domu s pneuservisom – výborná investičná príležitosť

Reality Staré

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spojený s plne funkčným pneuservisom, ideálny na bývanie aj podn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Staré

175,000 € 1458 €/m²

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Sečovce, ul. Mostová

Reality Sečovce

Rodinný dom | Mostová | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Sečovce, na ulici Mostová, situovaný na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sečovce

159,990 € 1067 €/m²

REZERVOVANÉ - Novinka na predaj 3 izb. byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,999 € 2388 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica, okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Holumnica | 107 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Holumnica

97,000 € 907 €/m²

Exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v Humennom

Reality Humenné

Polyfunkčný objekt | Jasenovská | 2,076 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Humennom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: pol

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

PONUKA NA PREDAJ hausbót v exkluzívnej lokalite Bratislava – Jarovecké rameno

Reality Bratislava-Petržalka

Hausbót | Jarovecké rameno | 150 m²

Kruhový hausbót s priemerom 15 metrov predstavuje jedinečné spojenie súkromia, komfortu a život

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

219,000 € 1460 €/m²

Rodinný dom v obci Hyľov – pokojné bývanie v krásnom prírodnom prostredí

Reality Hýľov

Rodinný dom | Hyľov | 70 m²

Hľadáte bývanie v tichom prostredí obklopenom zeleňou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do mest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hýľov

199,000 € 2843 €/m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapušian

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Orgovánová | 250 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľké Kapušany (okr. Michalovce) Ulica: Orgovánová Rozloha pozemku: 9

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

175,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapušian (okr. Michalovce).

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Záhradná | 135 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľké Kapušany, ul. Záhradná (okr. Michalovce) Rozloha pozemku: 904

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

85,000 € 630 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj garáž 18 m2 s elektr. 220/400 V Banská Bystrica- Tulská

Reality Banská Bystrica

Garáž | Tulská | 18 m²

Garáž - veľmi zachovalá bola daná do užívania v roku 1986. Nachádza sa v radovej zástavbe gará

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

24,900 € 1383 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Andreja Sládkoviča | 265 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta B

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

380,000 € 1506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 1i byt na predaj • Ostravská ulica • Juh Železníky •

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný a priestranný 1 izbový byt na obľúbenom mieste pri O

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

149,999 € 4687 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie