Rodinný dom | ... | 300 m²
Hľadáte miesto, kde môžete začať nový život plný pohodlia, priestoru pre každého člena rodiny a
379,900 € 1266 €/m²
Garáž | Veterná | 18 m²
Predaj panelová Garáž o rozlohe 18m2 v Šamoríne na Veternej ulici. Garáž má dvojkrídlovú kovovú
40,000 € 2222 €/m²
1 izbový byt | Bodrocká | 35.48 m²
Predaj 1i byt o rozlohe 35,48m2, Bratislava - Podunajské Biskupice. Ulica Bodrocká. Byt je čia
167,000 € 4707 €/m²
Rodinný dom | Tatranská | 290 m²
Predáme dvojgeneračný rodinný dom neďaleko centra v Nových Zámkoch. Dom je čiastočne upravený.
256,000 € 883 €/m²
Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 244 m²
Ponúkame Vám na predaj vynikajúco dispozične riešený 4-izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v po
203,800 € 835 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic
239,200 € 3440 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 314.5 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom postavený z kvalitných materiálo
721,000 € 2293 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 50 m²
Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Bratislave-Dúbravke. Platba hotovosť. Ponúknite
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 233.6 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v o
290,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | 423 m²
Na predaj veľkorysá nehnuteľnosť v absolútne atraktívnej lokalite – na ulici Kragujevackých hrd
350,000 € 827 €/m²
1 izbový byt | Bakošova | 43 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav
169,900 € 3951 €/m²
3 izbový byt | Furdekova | 72 m²
PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance
260,000 € 3611 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi
199,000 € 3827 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na
160,000 € 3148 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²
Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s
389,000 € 1648 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 95 m²
Predstavte si bývanie, kde Vás ráno nebudia susedia nad hlavou, nemusíte riešiť problém s parko
133,900 € 1409 €/m²
2 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 45 m²
NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI NA SÍDLISKU SEKČOV V PREŠOVE Ponúkame na preda
Info v RK
2 izbový byt | Topoľová | 46.53 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 13 na Topoľovej ulici, ktorá sa nach
95,000 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 212.3 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom so sam
Cena dohodou
Rodinný dom | Cintorínska | 117.98 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby podpivničený rodinný dom s pozemkom o
92,600 € 785 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 53.88 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2 izbový byt č. 3 v lukratívnej lokalite na ulici Če
190,000 € 3526 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 195.69 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom je situovaný v širšom centre obce v uličnej zástavbe samos
24,960 € 128 €/m²
Rodinný dom | Nábrežná | 259.7 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojaci rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku a je si
77,000 € 296 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k
300,000 € 3191 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.