Na predaj 4-izbová chata v obci Kvakovce, situovaná len pár minút od vodnej nádrže Domaša - Dobrá

Reality Malá Domaša

Chalupa, rekreačný domček | Kvakovce | 87.83 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Domaša Typ nehnuteľnosti: rekreačná chata Počet izieb: 4 Celková p

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Domaša

99,990 € 1138 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v zadnej časti prepojený s prízemným domom, pozemok 1659 m2, Štúrova ulica, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Štúrova | 445 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Štúrova ulica, Skalica * veľkosť pozemku: 1659 m2 * zastavaná pl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Skalica

369,800 € 831 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou v širšom centre mesta na ul. Tatranská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bezbariérový 6i rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | J. A. Komenského 1359 | 140 m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom s výťahom a bezbariérovým riešením v tichej lokalite Hľadáte

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

143,000 € 1021 €/m²

Staromestský 3-izbový byt s vysokými stropmi a parkovaním – centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 81.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový staromestský byt na Puškinovej ulici v Košic

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3908 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 4 izbový rodinný dom s príslušenstvom a so slnečným pozemkom v obci Kapoňa (okr.Trebišov)

Reality Leles

Rodinný dom | Kapoňa | 240 m²

Videoprezent: https://www.youtube.com/shorts/kO_0GmpUYQE ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Kapoňa (okr

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Leles

55,000 € 229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CENA !!! Exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci Ilija

Reality Ilija

Rodinný dom | Ilija | 95 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ilija

139,000 € 1463 €/m²

REZERVÁCIA- Exkluzívna na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 1974 €/m²

Ponúkame na predaj viacúčelový objekt vhodný na obchodné, skladové alebo prevádzkové účely v obci Slivník.

Reality Slivník

Polyfunkčný objekt | Kalšanská | 538.61 m²

Na predaj viacúčelový obchodno-skladový objekt v obci Slivník – ideálna príležitosť pre vaše po

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Slivník

117,000 € 217 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | Jedľové Kostoľany | 208 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany. Domček ponúka jedinečnú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

119,990 € 577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Svätý Anton, cca 5 min od Banskej Štiavnice

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

189,900 € 1623 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Exkluzívna ponuka – luxusný rodinný dom v centre obce

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Dúbravka | 421.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, veľkorysý a slnečný rodinný dom v obci Dúbravka, len pár minút od

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dúbravka

249,000 € 591 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj rodinný dom v Trebaticiach – bývanie s potenciálom len pár minút od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Horná | 98 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie v príjemnej obci, no zároveň chcete zostať na dosah mesta, tento rod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trebatice

120,000 € 1224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Lamači, Vrančovičova ul.

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe so samostatnými obvodovými stenami, s východn

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

398,000 € 3618 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

1 izbový byt | Mierová | 28 m²

Šikovný 1-izbový byt s priestrannou lodžiou priamo v centre Humenného Hľadáte štartovacie býva

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Humenné

69,000 € 2464 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 2-izbový byt s balkónom v tehlovom dome – ideálny na modernú rekonštrukciu.

Reality Snina

2 izbový byt | Študentská | 64 m²

Ak hľadáte byt, ktorý si viete pretvoriť presne podľa svojich predstáv a zároveň rozumne invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Snina

49,000 € 766 €/m²

člen NARKS

Na predaj garzónka v Humennom.

Reality Humenné

Garsónka | Laborecká | 27 m²

🏡 NA PREDAJ – PRIESTRANNÁ GARZÓNKA 27 m² | IDEÁL NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU Ponúkame Vám na pred

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Humenné

54,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Predaj drevenice vo Veľkom Rovnom

Reality Veľké Rovné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Okres: Bytča Obec: Veľké Rovné, Rozloha pozemku: 727 m2, Cena: 84.900 €, Uvedená drevenica

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

84,900 € 1061 €/m²

Predaj drevenice s rozľahlým pozemkom v Makove

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Okres: Čadca Obec: Makov, Rozloha pozemku: 2.021 m2, Cena: 54.800 €, Uvedená drevenica sa n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

54,800 € 685 €/m²

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

Priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinný domov neďaleko jazier so spoločným pozemkom len pre 4 byty

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinných domov neďaleko jazier Veľké a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

279,900 € 3372 €/m²

Dvojpodlažná rekreačná chata v obci Kaluža

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú dvojpodlažnú chatu so samostatným apartmánom v obci Kaluža,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

215,000 € 860 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie