BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj obchodného priestoru 177 m2, Višňová ul., Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Višňová | 177 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľký obchodný priestor, ktorý sa nachádza na ulici

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

297,000 € 1915 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ BOSEN | Jedinečné vidiecke sídlo, RD, stajňa, 30 000 m² pozemok, len 27 km od BA, Dúbrava

Reality Vysoká pri Morave

Farmárska usadlosť | 474 m²

REZERVOVANÉ Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné vidiecke sídlo Dúbrava – uni

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom bez investícií, pozemok 623m2

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Peterská | 169 m²

BOSEN | 4 izbový rodinný dom z 80 rokov, pozemok 623m2 Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ex

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,000 € 941 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 3i byt Beckovská ulica - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,900 € 2470 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Vidiecky dom | 331 | 130 m²

BOSEN | 4 izbový dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod Popis nehnuteľnosti Bosen Group V

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

229,900 € 1768 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lutila

149,990 € 1822 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s predajňou, skladom a zariadeným kozmetickým salónom.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Veľkoblahovská | 195 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3i rodinný dom so širokými možnosťami využitia. RD sa nachádza

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOSEN | PREDAJ 4 izb. rodinný dom, pôvodný stav, Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | 120 m²

BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v centre obci Dolné Saliby v o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

84,990 € 708 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj obchodný a skladový priestor v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fedinova | 380 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj / prenájom obchodný a sk

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 947 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARISE Pripravujeme 4 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Poľnohospodárska | 81 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,000 € 2765 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 1098 m2, Lopašov

Reality Lopašov

Rodinný dom | 120 m²

Bosen Group Vám predstavuje 3 izbový rodinný dom vo vidieckom štýle s priestranným pozemkom v L

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lopašov

159,000 € 1325 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 4. izbový rodinný dom v obci Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 126 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový rodinný dom v obci Amadeho Kračany, okres

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 6 izbový rodinný dom s vinohradom, 889 m2, Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 889 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, technicky výborne riešený rodinný dom s vínnou pi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štartovací 1 izb. byt v blízkosti Vienna Gate, Vilová- Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 1-izbový byt na Vilovej ul. v Petržalke,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

144,990 € 5846 €/m²

člen NARKS

BOSEN|3-izb.byt s garážou, šatníkom a pracovňou v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 3680 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Rodinný dom | Bratislavská | 103 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kasárenská | 143.32 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Kráľo

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt – Školská Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 79.53 m²

Bosen Group: Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a útulný 3-izbový byt v komornom bytov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

250,000 € 3143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Dizajnový rodinný dom s bazénom v srdci Malých Karpát

Reality Jablonové

Rodinný dom | 447 | 175 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Jablonové v okr

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jablonové

449,900 € 2571 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Veľkometrážny 1,5 izbový byt s výhľadom, Na Hrebienku, BA 63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,900 € 4148 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 8-izb penzión 3 km od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Radava

Rodinný dom | 285 m²

Bosen Nitra ponúka 8-izb penzión s kapacitou 24 lôžok v blízkosti vyhľadávaného termálneho kúpa

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Radava

249,900 € 877 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie