Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 154 m²
Ponúkame Vám skvelé miesto na oddych pri Zemplínskej šírave Murovaná trojpodlažná chata v ob
111,000 € 721 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom
200,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Pokojné bývanie s veľkým pozemkom- to Vám ponúka tento útulný domček v obci Suché. Ponúkame Vám
123,000 € 1118 €/m²
1 izbový byt | 34 m²
XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663) ponúka na predaj útulný 1-izbový byt s v
125,000 € 3676 €/m²
2 izbový byt | Nálepkova | 71.6 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt na Nálepkovej ulici v Piešťany, ktorý zaujme najmä tý
259,000 € 3617 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúkajú 2 izbový byt 48 m2 v centre obce s výbornou občianskou vybavenosťou Bernolá
148,999 € 3104 €/m²
Garsónka | 42 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavá investičná nehnuteľnosť v Bratislave-Staré Mesto v obla
120,000 € 2857 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²
Predstavte si ráno v dome, kde vás prebudí ticho vidieka, vôňa kvetinovej záhrady a pohľad na r
165,000 € 1988 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
PREDAJ-hľadáte veľmi zaujímavý dom blízko okresného mesta len na skok od Levíc cca 6 kilometrov
105,000 € 875 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Predáva sa kompletne ZARIADENÝ dom za NOVÚ CENU - Exkluzívne, len u nás dvojpodlažný, veľký a u
139,000 € 556 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 68.12 m²
3-izbový byt blízko centra – tichá lokalita, Levice Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 6
91,500 € 1343 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj starší sedliacky rodinný dom s tradičným vidieckym šarmom, nachádzajúci sa v
53,990 € 675 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý v sebe spája atmosféru minulosti, vidiecky šarm
195,000 € 886 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom (1974) v tichej časti vyhľadávanej obce Žemberovce.
210,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | Malinovec | 192 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 - izbový rodinný dom v Santovke vo vynikajúcej lokalite, v tich
119,800 € 624 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
NA PREDAJ-ponúkam kompletne ZARIADENÝ dom v obci Pohronský Ruskov na 20 árovom pozemku v tichej
89,000 € 494 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Ak hľadáte únik z mesta, miesto pre relaxáciu alebo štýlové rodinné bývanie v pokojnom prostred
98,000 € 737 €/m²
Rodinný dom | Pod Skalou | 709 m²
Na predaj priestranný dvojposchodový rodinný dom v obci Kozárovce (okres Levice) Ponúkame na pr
170,000 € 240 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 150 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v Tlmačoch – Lipníku,
127,000 € 847 €/m²
Administratívny objekt | Mochovská ul. | 720 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu v Leviciach s veľkým potenciálom v
350,000 € 486 €/m²
Rodinný dom | Jurská | 90 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom situovaný v pokojnej uličke obce Horná Seč, ideálny
206,000 € 2289 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj dvojpodlažný dom v obci Hronovce okr. Levice, dostupnosť do práce-Autobusovou dopravo
129,900 € 1299 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tekovský Hrádok, ideálny na b
110,000 € 1833 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a obľúbenej lokalite mesta Levice, id
108,000 € 900 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.