BOSEN | Dve nehnuteľnosti, jedna šanca – bývajte a zarábajte

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Skalnatá | 510 m²

Dvojnásobná hodnota, jedinečná príležitosť. Bosen Group vám exkluzívne prináša na predaj výnimo

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

479,000 € 939 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Príjemný, podkrovný 2 izb. byt vo Svite

Reality Svit

2 izbový byt | Nová | 61 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 2-izbový podkrovný byt v meste Svit. Príjemná atmosfér

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Svit

141,999 € 2328 €/m²

člen NARKS

BOSEN | RD s rozlohou 300m² pri termálnom kúpalisku

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 300 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom aj pre viacčlennú

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 1167 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Vidiecka usadlosť na polosamote, pozemok 3100 m2.

Reality Detva

Vidiecky dom | 181 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj unikátnu vidiecku usadlosť na polosamote v lukratívnej časti D

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detva

239,000 € 1320 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľký dvojpodlažný RD s terasou a garážami, Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | 300 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Trhová Hradská, nachádzajúci s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

180,000 € 600 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Útulný rodinný dom s bohatým sadom – Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | 135 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj udržiavaný dom (135,5 m2) na pozemku s rozlohou 3 050 m2, situ

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

123,000 € 911 €/m²

člen NARKS

BOSEN I Unikátny agroturistický komplex na predaj, Toskánsko

Reality Taliansko

Hotel, penzión, ubytovňa | Taliansko

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný agroturistický komplex na predaj

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj

1,590,000 € 5906 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Vírová cesta | 200 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom prerobený na dve bytové jednotky so sa

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

250,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom v spojení s prírodou a mestom , 668 m2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskovský rad | 360 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj 8 izbový rodinný dom v Bratislave. Žiť v meste a pritom mať sv

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

575,000 € 1597 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný penzión v plnej prevádzke, Slovenský raj

Reality Vernár

Hotel, penzión, ubytovňa | Suchá | 740 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 43 lôžkový penzión v plnej prevádzke s celkovou výmerou pozemk

Publikované: 03.12.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Vernár

990,000 € 1338 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ BOSEN | Jedinečné vidiecke sídlo, RD, stajňa, 30 000 m² pozemok, len 27 km od BA, Dúbrava

Reality Vysoká pri Morave

Vidiecky dom | 474 m²

REZERVOVANÉ Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné vidiecke sídlo Dúbrava – unik

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | RD so 14á pozemkom v tichej oblasti Malá Dolina

Reality Veľká Dolina

Rodinný dom | 84 m²

Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v absolútnej oáze pokoja v dedinke Veľká Do

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Dolina

109,000 € 1298 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská | 1,319 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový rodinný dom v rekreačnej oblasti Prístav, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Gabčíkovo - prístav | 101 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v rek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

174,500 € 1728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 6 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy, 378 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Žitnoostrovská | 378 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v centre mesta Dunajská Streda. Rodinn

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 791 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s veľkým pozemkom – Rohovce, okres DS

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 269 m²

BOSEN | Rodinný dom s veľkým pozemkom – Rohovce, okres Dunajská Streda Bosen Group Vám ponúk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rohovce

268,900 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná chata na Liptove pri Donovaloch, Wellness, lyžovanie a turistika na dosah

Reality Liptovská Osada

Chalupa, rekreačný domček | 101.8 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu po rozsi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Osada

95,000 € 933 €/m²

člen NARKS

ARISE | Rekreačná chata s pozemkom Vtáčnik, okres Prievidza

Reality Oslany

Chalupa, rekreačný domček | - | 107 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pekným

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oslany

99,900 € 978 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Limbachu, ktorý má všetko - squashovú halu, záhradu aj vínnu pivnicu

Reality Limbach

Rodinný dom | Raková | 468 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Limbachu na ú

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Limbach

525,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie