Rodinný dom | 233 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou
178,000 € 764 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Panónska | 72.56 m²
Kancelársky, administratívny priestor na PREDAJ – Panónska cesta, Petržalka Na fotkách vidíte
230,000 € 3170 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá
Cena dohodou
Rodinný dom | Hurbanova | 213 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lo
285,000 € 1338 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jahodnícka | 56 m²
CHALUPA: Útulná jednopodlažná chalupa s 2 izbami. Chalupa si prešla čiastočnou rekonštrukciou v
Cena dohodou
2 izbový byt | Kadnárova | 50 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej
219,900 € 4398 €/m²
1 izbový byt | 52.94 m²
Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s
174,750 € 3301 €/m²
4 izbový byt | 88 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Liesek, okres Tvrdošín. BYT:
149,000 € 1693 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka. Nehnuteľnosť sa nachádz
80,000 € 1143 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²
197,600 € 3728 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 112 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj romantickú chalúpku, ktorá sa nachádza v lokalite v minulosti
449,900 € 4017 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 120 m²
Bosen Group Vám predstavuje 4-izbový rodinný dom na priestrannom pozemku o výmere 869 m² v Seni
198,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | Chorvátska | 270 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj rozlohou veľkorysý rodinný dom
Cena dohodou
4 izbový byt | Rajecká | 81.74 m²
REZERVOVANÉ - Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4- izbový byt na
214,990 € 2630 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka 46 | 1 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj dostupný nebytový priestor vo vyhľadávanom administratívnom ob
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | Agátová | 170.08 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, vzdušný a presvetlený obchodný priesto
229,000 € 1346 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Na Vtáčniku | 35 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s neopakovateľnou atmosférou a nádherným výhľa
305,000 € 8714 €/m²
Objekt pre obchod | Bratislavská | 103 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br
Cena dohodou
Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m
266,000 € 1023 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Palterndorf-Dobermannsdorf | Viertelstrasse
POPIS NEHNUTEĽNOSTI BOSEN Group Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4 izbový byt, ktor
160,000 € 1538 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Znížená cena!! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom, posta
123,000 € 1230 €/m²
Záhradná chatka | 378 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej záhradkárskej lokalite Hájnicovo
Cena dohodou
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s 853 m2 pozemkom na podnikateľské účely, prípadné bývanie v Nov
Cena dohodou
Administratívny objekt | Školská ulica | 2,156 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj priemyselnú budovu v obci Zemplínske Hradište
99,950 € 46 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.