SPEKTRUM REALITY- Na Predaj Rekreačná chata v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | - | 80 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu vo vyhľadávanej loka

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

160,000 € 2000 €/m²

SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2 -izbový byt 64 m2, Handlová ul. 29. Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1047 €/m²

3-izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v na Ľubovnianskej ulci. Byt je po čiastočnej rekonštrukc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3800 €/m²

SPEKTRUM REALITY- NA PREDAJ 5-IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM S TERASOU A GARÁŽOU, HANDLOVÁ

Reality Handlová

Rodinný dom | - | 250 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou, ktorý

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Handlová

139,900 € 560 €/m²

Na predaj svetlý klimatizovaný 2-izbový byt v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 51.58 m²

Beplan reality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt na ulici M. Medveďovej v Petržalke, ktorý v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

208,000 € 4033 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Prievidza, sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

128,000 € 2000 €/m²

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

REZERVOVANÉ! Presvetlený 2-izbový byt na Terase, ul. Výstavby

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Výstavby | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje okamžitú obývateľnosť s možnosťou sebarealizácie? Tento byt na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,990 € 3077 €/m²

Predaj 3 - izbového bytu na Rožňavskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v Košiciach vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

175,000 € 3182 €/m²

BEDES | Komerčný objekt na hlavnom ťahu, MT/ZA - PD/TN

Reality Pravenec

Objekt pre obchod | - | 1,210 m²

BEDES Real Estate Vám predstavuje komerčný objekt umiestnený na hlavnom ťahu na okraji obce Pra

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

610,000 € 504 €/m²

BEDES | Priestranný objekt s pozemkom 1676 m2 v Lazanoch

Reality Lazany

Rodinný dom | - | 353 m²

BEDES Real Estate ponúka priestranný objekt v obci Lazany, ktorý v minulosti slúžil ako známe p

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lazany

290,000 € 822 €/m²

PREDAJ – útulná chata so záhradou v Šintave pri rieke Váh

Reality Šintava

Chalupa, rekreačný domček | 18 m²

REALL INVEST ponuka na predaj útulnej rekreačnej chaty s úžitkovou plochou 18 m², ktorá sa nach

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šintava

40,000 € 2222 €/m²

Administratívna budova v centre mesta Trenčína

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám. SNP | 1,300 m²

The Best reality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto krásnu historickú štvorpodlažnú administr

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNE / 2.izbový byt v Galante /pokoj,svetlo,zeleň

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

REALL INVEST predstavuje exklúzivne 2-izbový byt s balkónom do parku – Galanta, Železničiarska

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

127,900 € 2413 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Predaj chaty so záhradou na Záhorí v obci Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 38 m²

Ponúkame na predaj chatu s peknou záhradou o výmere 401 m2. Pozemok je rovinatý s ovocnými str

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

94,900 € 2497 €/m²

4-izbový byt v centre Ružomberka - ZĽAVA 10 000 €

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Podhora | 112 m²

--- NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA --- Žite tam, kde to v Ružomberku žije! (K dispozícii IHNEĎ) V zastúpe

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

162,000 € 1446 €/m²

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4466 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Slnečný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Martin – Ľa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3393 €/m²

Predaj murovanej záhradnej chaty s pozemkom v Kavečanoch

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Kavečany 1234 | 30 m²

Predaj murovanej záhradnej chaty s pozemkom v Kavečanoch – ideálne miesto na oddych! Hľadát

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

66,990 € 2233 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí pri zastávke električky

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveská 5 | 76.36 m²

Táto ponuka je rezervovaná. 3-izbový byt na najvyššom poschodí v blízkosti električkovej z

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

234,900 € 3076 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ: 4-izbový tehlový dom na 787 m² pozemku – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pekná | 125 m²

Realitná kancelária PHINEX partner ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a ž

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

265,000 € 2120 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

priestranný 2-izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 80m2 byt na prízemí v Bratislave na Olbrachtovej ulici. Bytový teh

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie