Unikátna budova - Košice centrum- Jiskrova ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Jiskrova | 860 m²

Proximity real Vám ponúka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú historickú budovu nach

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

1,695,000 € 1971 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt, Terasa – Ľudová ulica, ihneď voľný!

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ľudová | 64 m²

Proximity real ponúka exkluzívne na predaj, veľmi príjemný 3-izbový byt na Terase – ulica Ľudov

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,999 € 3359 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj murovaná Garáž 20 m2, Handlová, okres Prievidza

Reality Handlová

Garáž | - | 20 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garáž v osobnom vlastníctve, vo

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Handlová

15,500 € 775 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 67 m²

Beplan reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Ľadoveň. Ori

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2463 €/m²

Polyfunkčná budova/halový objekt po kompletnej rekonštrukcii v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Priestor pre sklad | SNP 1 | 984 m²

Na predaj rozsiahla železobetónová stavba zložená z haly o rozlohe 768 m2 a administratívnej pr

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Nová Dubnica

Cena na vyžiadanie

Polyfunkčná budova s výhodnou polohou - len 1 km od centra mesta

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Objekt pre obchod | Prešovská cesta | 860 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu, vhodnú na podnikanie, s možnosťou atraktívneho bývania a

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

780,018 € 907 €/m²

AFYREAL Petržalské korzo- predaj 2iz byt s vlastným kotlom, loggia, pivnica, výťah.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Záporožská | 65 m²

AFYREAL predaj 2izb byt, 2.podlažie, 65,19m2, loggia, pivnica, výťah - Záporožská ul., Petržals

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3985 €/m²

Predám rodinný dom v obci Dargov

Reality Dargov

Rodinný dom | Dargov | 128 m²

Mgr. Lucia Janočková z realitnej kancelárie FINIX REAL vám na základe EXKLUZÍVNEJ zmluvy ponúka

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dargov

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj Rekreačná chata v obci Kľačno, okres Prievidza

Reality Kľačno

Chalupa, rekreačný domček | - | 73 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu ( bývalá p

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kľačno

65,000 € 890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj záhradná chata s pozemkom 464 m2,, záhradkárska osada SNP pri Gewise " Handlová

Reality Handlová

Chalupa, rekreačný domček | - | 20 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj záhradnú chatu, ktorá sa nachádza vo

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

28,000 € 1400 €/m²

Rezervované -Exkluzívne 3 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | J. Krónera | 70 m²

Predstavte si miesto, kde sa každý deň začína pokojom a končí krásnym výhľadom… Exkluzívne pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

135,500 € 1936 €/m²

Útulný rodinný dom v obci Ráztoka – pokojné bývanie aj skvelá investícia

Reality Ráztoka

Rodinný dom | Ráztoka | 95 m²

Hľadáte pokojné bývanie v objatí prírody alebo miesto na víkendový oddych mimo ruchu mesta? Pon

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ráztoka

136,000 € 1432 €/m²

REZERVOVANÉ! Priestranný 4-izbový byt s 2 loggiami–Trieda SNP

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Trieda SNP | 67 m²

Proximity Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvomi loggiami, nachádzajúci sa v j

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,990 € 3179 €/m²

Znížená cena! Na predaj 2-izbový byt, Košice – Šaca, Železiarenská ulica

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii v tichej a vyh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Na predaj 4-izbový gazdovský rodinný dom v obci Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Vidiecky dom | - | 210 m²

🏡Proximity Real vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida Ak hľadáte poctivý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

153,990 € 733 €/m²

BEDES | Veľká usadlosť na samote pri lese, Valaská Belá – laz Púčkovci (7 500 m²)

Reality Valaská Belá

Rodinný dom | Pučkovci | 303 m²

Veľká usadlosť v laze Púčkovci nad Valaskou Belou ponúka posledný dom pod lesom, súkromie a poz

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Valaská Belá

480,000 € 1584 €/m²

Úžasný obchodík v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 78 m²

Aj Vy čítate etikety na potravinách, lebo Vám záleží na vlastnom zdraví? Teraz máte jedinečnú p

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ RD v Jelke s možnosťou dvojgeneračného bývania

Reality Jelka

Rodinný dom | Jókaiho | 140 m²

REALL INVEST predstavuje priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Jelka Hľadáte rodinný dom s v

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jelka

204,900 € 1464 €/m²

2-izb. byt 73 m² (vrátane pivníc) + 2 záhradky, V. Šariš - rezervované

Reality Veľký Šariš

2 izbový byt | 73 m²

Niektoré byty sú len miestom na bývanie. Tento vám dá priestor žiť. Predstavte si ráno s kávou

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

PREDAJ - CENTRUM MESTA - 2x byt - 1-izbový a 2 izbový

Reality Trnava

2 izbový byt | Trojičné námestie | 50 m²

REALL INVEST pripravuje atraktívny investičný byt v centre Trnavy Ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

PREDAJ | Obchodný priestor FAMM | 1600 m² v centre kom. zóny Humenné

Reality Humenné

Obchodné priestory | Staničná | 1,600 m²

NA PREDAJ | Priestor pre obchod a služby | 1600 m² v epicentre komerčnej zóny s vlastným pozemk

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Humenné

899,900 € 562 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v mestečku na Záhorí- Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | 73 m²

Na predaj zrekonštruovaný dom na Záhorí – ideálny aj ako chalupa (Gbely) Ponúkame na pre

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gbely

119,000 € 1630 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový byt – Partizánske, Luhy

Reality Partizánske

3 izbový byt | - | 82 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Veľká Okružná na síd

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Partizánske

103,500 € 1262 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REI PREMIUM - Priestranný 2i byt v Starom Meste s tichým vnútroblokom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít Starého

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 4149 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie