Celoročne obývateľná chata na predaj len 50m od vodnej nádrže Ružín

Reality Jaklovce

Chalupa, rekreačný domček | Jaklovce | 132 m²

Realitná kancelária Proximity real Vám ekluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľnú rekreačn

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jaklovce

129,999 € 985 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Podmanivý 4i byt s výhľadmi do korún stromov

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Líščie údolie 69 | 77.14 m²

Čaro Karlovej Vsi spočíva v odrastenej zeleni, kompletnej občianskej vybavenosti, ukončenej výs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

275,000 € 3565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY NA PREDAJ

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,400 € 3563 €/m²

PREDAJ | Plne obsadený objekt s výnosom 6,85 % p. a. v Prešove

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Prostějovská | 800 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s okamžitým zhodnotením? Ponúkame na predaj plne obsadený polyfunkč

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Prešov

715,000 € 894 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BEDES | Čiastočne zariadený 2- izbovy byt s balkónom

Reality Nováky

2 izbový byt | Čerešňová | 58 m²

( Ilustračná fotka ) Ponúkame na predaj príjemný podkrovný 2- izbový byt nachádzajúci sa v teh

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nováky

Cena dohodou

PODNIKAJTE VO VLASTNOM: Kompletne vybavené fitness centrum (252 m²) v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Športové priestory | 252 m²

Hľadáte hotový biznis alebo ideálny priestor pre svoje športové štúdio? Ponúkame na predaj prie

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 € 0 €/m²

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

Samostatne stojaci 3 izbový RD v Záhorskej Vsi po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

139,900 € 1272 €/m²

Veľká garáž, Nové Mesto- Odborárska +extra pozemok

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 36 m²

Veľká suchá priestranná garáž v mestskej časti Nové Mesto - lokalita Staré ihrisko /Odborárska,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 778 €/m²

NADŠTANDARDNÝ – VEĽKOMETRÁŽNY – GARÁŽ. ST. – 2x BALKÓN – klimatizácia - vlastné kúrenie: 6 iz., 183 m2, Silvánová ul., Pezinok, 389 000,-€

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

389,000 € 2126 €/m²

Predaj 2 izb. bytu v centre mesta Pezinok na Záhradnej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 58.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt s rozlohou 58,14 m² na Záhradnej ulici v centre mesta Pezinok

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3251 €/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 819.38 m2 , Temeš, okres Prievidza

Reality Temeš

Rodinný dom | - | 53 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1-izbový rodinný dom v obci Temeš okr

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Temeš

58,000 € 1094 €/m²

Chata v obci ZLATÁ IDKA

Reality Zlatá Idka

Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²

Ing.Petra Mrukviová z realitnej kancelárie FINIX REAL vám exkluzívne ponúka na predaj krásnu ch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatá Idka

44,990 € 1800 €/m²

Tehlový 2i byt na predaj, 49m2, Fučíková ul, Prešov - sídl 2

Reality Prešov

2 izbový byt | Fučíkova | 49 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 - izbový tehlový byt v osobnom vlastníctve na sídlisku 2, ul. Fu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

163,000 € 3327 €/m²

Chalupa s autentickým charakterom, veľkým pozemkom a stodolou – Hrádok

Reality Hrádok

Vidiecky dom | - | 182 m²

V pokojnej časti obce Hrádok v okrese Nové Mesto nad Váhom ponúkame na predaj tradičnú vidiecku

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrádok

209,000 € 1148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkam na predaj 3izbový byt, 62m2 + 2x loggia, Sidl II, Čsl. armády, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Čsl. armády | 62 m²

Exkluzivne ponúkam na predaj 3 - izbový panelový byt v osobnom vlastníctve, v obľúbenej lokalit

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Na predaj 2-izbový byt Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | - | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj 2 - izbový byt po staršej rekonštrukcii na ulici Železiarenská v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Rodinný dom na predaj v tesnej blízkosti Košíc - Byster

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | Byster | 171 m²

Realitná kancelária Proximityreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v ob

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

134,999 € 789 €/m²

Veľký 6-izbový rodinný dom pri hrádzi v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri Hrádzi | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v atraktívnej a pokojnej lokalite na ulici Pri

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

350,000 € 2188 €/m²

4-izbový byt v centre Ružomberka - ZĽAVA 10 000 €

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Podhora | 112 m²

--- NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA --- Žite tam, kde to v Ružomberku žije! (K dispozícii IHNEĎ) V zastúpe

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

162,000 € 1446 €/m²

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4466 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie