2 izbový byt | Žabotova | 59 m²
. Z poverenia majiteľa bytu ponúkame na predaj : Byt Pôvabné mestské bývanie v historickej bud
288,000 € 4881 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalit
876,000 € 3519 €/m²
Administratívny objekt | Grösslingova | 1,035 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor
2,900,000 € 2802 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 260.85 m²
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj kvalitne postavený rodinný dom v pokojn
289,000 € 1108 €/m²
Administratívny objekt | Na Revíne | 1,490.58 m²
Objekt sa nachádza na Kramároch, katastrálne územie Vinohrady. Budova je samostatne stojaca, si
2,200,000 € 1476 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o
99,990 € 775 €/m²
4 izbový byt | Stierova | 88 m²
Ponúkame na predaj pekný veľký dvojgeneračný 4-izbový byt pražského typu s lodžiou na 4. poscho
265,000 € 3011 €/m²
3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²
Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők
125,000 € 1812 €/m²
3 izbový byt | Medveďovej | 70 m²
ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt na Medveďovej ulici v
254,990 € 3643 €/m²
Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre
265,000 € 1656 €/m²
Rodinný dom | 238 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom vo vynikajúcom stave
620,000 € 2605 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
GCK s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Star
590,000 € 2864 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²
Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele
115,000 € 2212 €/m²
Rodinný dom | Banícka | 340 m²
Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži
319,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 168 m²
Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so slnečným pozemkom v Podlaviciach na ulici Lipová o c
350,000 € 2083 €/m²
Rodinný dom | Malachovská cesta | 340 m²
319,000 € 938 €/m²
Garáž | Svoradova | 15 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov
50,000 € 3333 €/m²
Garsónka | Rybničná | 27 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga
99,900 € 3700 €/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku
178,000 € 3603 €/m²
3 izbový byt | Karloveská 5 | 76.36 m²
Táto ponuka je rezervovaná. 3-izbový byt na najvyššom poschodí v blízkosti električkovej z
234,900 € 3076 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
TUreality ponúka na predaj lukratívny útulný 1-izbový byt pri Váhu v centre Piešťan v tehlovej
129,990 € 4333 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 112 m²
Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes
Cena dohodou
3 izbový byt | Brančská | 70 m²
Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i
219,900 € 2799 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.