Športová hala, závodisko | 2,400 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici
2,200,000 € 917 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Okánikova | 95 m²
NA PREDAJ ŠTÝLOVÁ REKREAČNÁ CHATA S ROZĽAHLÝM POZEMKOM 4 200 m² – OKANIKOVO (VEĽKÉ KOSIHY) Rea
245,000 € 2579 €/m²
Iný objekt na bývanie | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Polyfunkčný objekt | Donská | 479.3 m²
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Pohraničníkov | 270 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-podlažný RD v absolútnom srdci Rusov
560,000 € 2074 €/m²
Rodinný dom | Podzámska | 255 m²
CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v l
Info v RK
Garáž | 28 m²
Ponúkame na predaj garáž so zastavanou plochou 28 m2 s vnútornými rozmermi 6x3,5metra. Nachádza
22,000 € 786 €/m²
Rodinný dom | 397 m²
Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry Realitná kancelári
129,500 € 326 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 397 m²
129,500 € 326 €/m²
4 izbový byt | Podunajská | 116.5 m²
Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový mezonetový b
359,000 € 3082 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stara Hora | 146.5 m²
Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj rekreačný dom s vínnou pivnicou v exkluzívnej l
152,000 € 1038 €/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²
Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj
178,000 € 3633 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj kompletne zariadený štvorizbový apartmán s výhľadom na mo
155,000 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie Rk Vám ponúka na predaj prízemný domomček n na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachádza
245,000 € 4900 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir
155,000 € 3298 €/m²
Rodinný dom | Rákosová | 228 m²
Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | J. Rašu | 140 m²
Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám ponúka na predaj čiastočne podpivničený, samostatne stoja
244,900 € 1749 €/m²
Rodinný dom | Vysoká | 200 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj k
269,000 € 1345 €/m²
Rodinný dom | Sv. Martina | 277.16 m²
REZERVOVANÉ Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o
269,900 € 974 €/m²
Rodinný dom | Tich. Milkina | 127 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj 3
209,000 € 1646 €/m²
1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 28.58 m²
REZERVOVANÉ Spoločnosť GESTTO s.r.o. poverená vlastníkom ponúka na predaj obľúbený typ 1-izbové
145,900 € 5105 €/m²
2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 54.7 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na p
179,900 € 3289 €/m²
2 izbový byt | 77 m²
Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:
129,000 € 1675 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.