Sad na Studničkách - 2 izbový byt 60m2

Reality Žilina

2 izbový byt | 68 m²

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jedn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,900 € 2940 €/m²

Útulný 5 izbový byt v Žiline s balkónom

Reality Žilina

5 a viac izbový byt | 99 m²

B10 Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v meste Žilina na sídlisku Solinky. Byt o výmere 96 m2 je

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

244,999 € 2475 €/m²

Výhodný hospodársky areál v obci Turá

Reality Turá

Družstvo, chovateľský objekt | 10,000 m²

B10 Vám ponúka na predaj poľnohospodársky areál nachádzajúci sa v obci Turá (okres Levice). Are

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Turá

Cena na vyžiadanie

Veľký rodinný dom Turany

Reality Turany

Rodinný dom | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný rodinný dom v meste Turany neďaleko okresného mesta Martin. Dom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turany

1 € 0 €/m²

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3167 €/m²

Perspektívny 3 izbový byt RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt kompletne zariadený 3 izbový byt s premyslenou dispozício

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 0 €/m²

Teraz zľava 30.000 TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Belá

Polyfunkčný objekt | 400 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v centre strediskovej obce Belá spolu s

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Belá

269,900 € 675 €/m²

Slnečný 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

149,999 € 3000 €/m²

REZERVOVANÉ-Rodinný dom na predaj - Ľubeľa

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | 150 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom v Ľubeli – priestor pre det

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

169,000 € 1127 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA 3 izbový MEZONET v obľúbenej lokalite sídliska Juh | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 75 m²

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný 3 izbový MEZONET o výmere 75m2 v obľúbenej čast

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

REZERVOVANÉ_Šikovný 2 izb. byt bez investície! Nitra - Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | 45 m²

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt (2kk) na 3/7 poschodí, na sídlisku Klokočina -

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3000 €/m²

Rodinný dom s príbehom na výnimočnom mieste – Gaštanová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Gaštanová | 325 m²

Na križovatke ulíc Gaštanová a Pri Habánskom mlyne, v tichej, no strategicky výhodnej lokalite,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 1477 €/m²

PRIESTRANNÝ DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM - ŠTVRTOK NA OSTROVE

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 271 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom na ulici Čakanská cesta v obci Štvrtok na Ostrove, ktorý p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

379,990 € 1402 €/m²

ÚTULNÝ A PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Šamorín na ulici Školská, ktorý p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2692 €/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR PETRŽALKA ul.Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Šustekova | 77 m²

B10 Vám ponúka na predaj Obchodné priestory na ulici Šustekova v Petržalke, ktorý predstavuje i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 2338 €/m²

Dom s výhodnou polohou a veľkým pozemkom v Ďanovej

Reality Ďanová

Rodinný dom | 130 m²

B10 vám ponúka na predaj Rodinný dom Ponúkame na predaj jednopodlažný, čiastočne podpivničený,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ďanová

139,900 € 1076 €/m²

Priestranný rodinný dom s garážou na veľkom pozemku v obci Vlkas

Reality Vráble

Rodinný dom | 224 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s obytným podkrovím, vstavanou ga

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Pripravujeme - veľký 3 izb. byt "Chrenová 1 - Nitra"

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v top lokalite na Chrenová 1 - Ľ.Okánika. Rozloha bytu be

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

180,000 € 2278 €/m²

Praktický 8-izbový rodinný dom na Bystričke: Vhodný pre veľkú rodinu za výbornú cenu

Reality Bystrička

Rodinný dom | 150 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 8-izbový rodinný dom v malebnej a tichej lokalite Bystričk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bystrička

1 € 0 €/m²

3 izbový byt 66m2 s dielňou 23m2 v malebnej obci Belá-Dulice, v okrese Martin

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

1 € 0 €/m²

Dvojposchodová budova s pozemkom v srdci Martina - Ideálne pre váš rastúci biznis!

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | Maše Haľamovej | 538 m²

B10 Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestory na podnikanie v blízkosti ce

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 5161 €/m²

REZERVOVANÉ - PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM NA RENDEZI

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 51 m²

B10 Vám ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v pokojnej lokalite Rača - Rendez, na ulici pri

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,900 € 3724 €/m²

NA PREDAJ: Rodinný dom Makov

Reality Makov

Rodinný dom | 200 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Makov, situovaný na rovinatom pozemku s rozlohou c

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Makov

126,000 € 630 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie