EXKLUZÍVNE! POZEMOK 2579 m2 TRENČÍN - OPATOVÁ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,579 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2 579 m², nachádzajú

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

179 €/m2 179 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 8917 m2, Liešno

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,917 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/9riKkKJHoBk ________________________

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom v lukratívnej lokalite – Suchá nad Parnou, Vlčia dolina

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | 1,118 m²

Hľadáte bývanie v prostredí, kde nájdete pokoj, súkromie a nádherný výhľad na vinice? Tento 3-i

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

350,000 € 313 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna vila na predaj – prestížna adresa v širšom centre Trenčína

Reality Trenčín

Rodinný dom | Súdna | 600 m²

Na predaj mimoriadna vila so zastavanou plochou 316 m² a celkovou úžitkovou plochou viac ako 60

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

1,500,000 € 2500 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kysucký Lieskovec na pozemku o výmere cca 850m2

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 850 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

229,990 € 271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3.izb.bytu v Modre na Družstevnej ulici v zrekonštruovanom stave.

Reality Modra

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú na predaj: V Modre na predaj 3.izbový byt na Družstevnej ulici bez výťahu s

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Modra

163,990 € 2278 €/m²

ZNÍŽENIE!!! Na predaj starší rodinný dom v obci Gbeľany na slnečnom pozemku o výmere 836m2 so všetkými IS

Reality Žilina

Rodinný dom | 836 m²

ZNÍŽENIE!!! Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si vi

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

238,000 € 285 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný areál - 8800 m2- v lukratívnej časti Nového Mesta nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre výrobu | 8,800 m²

TUreality ponúka na predaj priemyselný areál o celkovej veľkosti 8800 m2. Videoobhliadka: http

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Samostatne stojaci RD s veľkým pozemkom - Klokočov

Reality Klokočov

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Realitná kancelária YNI Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci dom s veľkým slnečný

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Klokočov

140,000 € 519 €/m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM 295m2, Bzince pod Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | 295 m²

TUreality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Bzinciach pod Javorinou s novostavbou a krásn

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

135,000 € 458 €/m²

Na predaj 6i rodinný dom, Tornaľa

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Pri Slanej 1336/89 | 359.8 m²

Exkluzívna ponuka od SMART REALITY SERVICE – Rodinný dom s jedinečnou atmosférou v Tornali Pr

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

184,000 € 511 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor 80 m2 - Nobelovo námestie - prízemie s výkladom

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Nobelovo nám. | 72 m²

- 72 m2 na frekventovanom námestí - kompletná rekonštrukcia - voda a WC, 2 nezávislé vchody - m

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3875 €/m²

6-izbový rodinný dom s garážou a veľkou pivnicou v Piešťanoch - Vodárenská ul.

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vodárenská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý rodinný dom v Piešťanoch v tichej vilovej štvrti na Vodárensk

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

275,000 € 1146 €/m²

Na predaj rodinný dom v Choči s pozemkom 1905 m2

Reality Choča

Rodinný dom | 175 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka rodinný dom v Choči, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku veľ

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Choča

69,000 € 394 €/m²

Gazdovstvo s Veľkým Pozemkom | Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj hospodársku usadlosť/gazdovstvo na jedinečnom pokojnom

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Detva

220,000 € 880 €/m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kráľovský Chlmec.

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 150 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kráľovský Chlmec. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokali

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

125,000 € 833 €/m²

PREDANÝ !!! Vynikajúci 1,5 byt na Furči

TUreality – Erika Demeterová ponúka na predaj obľúbený 1,5-izbový byt na Furči (sídlisko Dargov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

125,000 € 3676 €/m²

Luxusný 3izbový apartmán v Tatrach

Reality Štrba

3 izbový byt | 87 m²

Pripravujeme na predaj exkluzivný apartmán v Tatrach . TUreality ponuka na predaj 3 izbový exkl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štrba

920,990 € 10586 €/m²

4- izbový penthouse s terasou v blízkosti Líščieho údolia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 153 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (153 m2) s terasou (11,36 m2) sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

600,000 € 3922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – stavebný pozemok na Slnečnej ulici v Bojniciach

Reality Bojnice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok s výmerou 4,5 árov v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

132,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! ZÁHRADA S CHATKOU NA POZEMKU 428 M2 BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhradná chatka | 428 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj záhradu o výmere 428 m² plnú zelene v príjemne

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bánovce nad Bebravou

14,000 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemná murovaná záhradná chatka

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Vinohrady | 30 m²

NA PREDAJ - Príjemná murovaná záhradná chatka Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v ZO Vino

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

39,500 € 1317 €/m²

Rodinný dom pri Prešove na predaj, skvelá dostupnosť

Reality Čelovce

Rodinný dom | 1,276 m²

Dom, kde pokoj nie je len pocit, ale spôsob života Ten moment, keď vás obklopí ticho a zrazu z

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čelovce

260,000 € 204 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! POZEMOK NA VÝSTAVBU 507 M2, OMŠENIE

Reality Omšenie

Rekreačný pozemok | 507 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na zastavanie v katastrálnom

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

56,000 € 110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie