EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! POZEMOK NA VÝSTAVBU 507 M2, OMŠENIE

Reality Omšenie

Rekreačný pozemok | 507 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na zastavanie v katastrálnom

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

56,000 € 110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok lúka v obci Hatné pri hlavnej ceste

Reality Hatné

Lúka, pasienok | 9,528 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj lúku prechádzajúcu do lesného pozemku nachádzajúcu sa obci Hatn

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hatné

37,000 € 4 €/m²

Lesný pozemok v obci Hatné

Reality Hatné

Lesná pôda | 11,293 m²

TUreality ponúka na predaj lesný pozemok nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Hatné okres

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hatné

13,000 € 1 €/m²

Predaj 5-izbového rodinného domu v Prievidzi – časť Veľká Lehôtka

Reality Prievidza

Rodinný dom | 189 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite me

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

TUreality ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areáli s potenciálom výstavby polyfunkcie, Závodná ul., 2458m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | 1,338 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v rámci funkčného priemyselného areálu na Závodne

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

590,000 € 441 €/m²

Predaj 3-izbového rodinného domu v Šaštín-Stráže (časť Stráže) – oáza pokoja na Záhorí! NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA!!!

Reality Šaštín-Stráže

Vidiecky dom | 90 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mestského zhonu, no zároveň budete mať všetko po ruke? Mám

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

155,000 € 1722 €/m²

:::::REZERVOVANÉ:::::Pozemok na predaj, obec Rakovo, 750 m2

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

TUreality Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Rakovo. Pozemok

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Ikonický polyfunkčný dom s investičným potenciálom v centre Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Polyfunkčný objekt | Zimná | 840 m²

MLADOSŤ – polyfunkčný dom s históriou a investičným potenciálom v centre Spišskej Novej Vsi Na

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

700,000 € 833 €/m²

člen NARKS

SIREAL MYJAVA - Na predaj rodinný dom pri Novom Meste nad Váhom

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Bzince pod Javorinou, len 5

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

120,000 € 600 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam investičný pozemok s krásnymi výhľadmi na Západné a Nízke Tatry - 2893m2 - LIPTOVSKÉ BEHAROVCE

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,893 m²

Skopírujte si link na videovizualizáciu investičného rekreačného pozemku s mobilným domom: ***

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUeality ponúkam investičný pozemok /2834m2/ - obec Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Iný stavebný pozemok | 0 m²

Skôr ako si pozriete fotogalériu, skopírujte si link na vizualizáciu pozemku s návrhom výstavb

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Lev Reality - DOM, OPROTI PARKU, KDE ZAČÍNA NOVÝ PRÍBEH

Reality Veľké Vozokany

Rodinný dom | Čierne Kľačany | 150 m²

Tichá ulička, hneď pri škole, oproti parku, dom, ktorý čaká práve na vás! Prečo si zamilujete

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Veľké Vozokany

95,000 € 633 €/m²

4 izbový rodinný dom na predaj v centre mesta v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Ľaliová | 110 m²

Rodinný dom so zastavanou plochou 110 m2 v Komárne ktorý je kompletne podpivničený, čaká na svo

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 1318 €/m²

REZERVOVANÝ! RODINNÝ DOM + ZÁHRADNÝ DOMČEK + GARÁŽ, VEĽKÝ ŠARIŠ, 608 M

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | 110 m²

Ak hľadáte krásne miesto na bývanie pre svoju rodinu, neprehliadnite túto ponuku! Realitná kan

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

189,000 € 1718 €/m²

Lev Reality - KOMERČNÝ / BYTOVÝ OBJEKT – Nová Dedina, 328 m² plné možností!

Reality Nová Dedina

Objekt pre obchod | Nezadaná | 220 m²

Na predaj ti prinášame jedinečný priestor v obci Nová Dedina – budovu, ktorá čaká na tvoje vízi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Objekty na predaj Nová Dedina

119,000 € 541 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 18M2.

Reality Nová Dubnica

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž v radovej výstavbe v Novej Dubnici na ul. Petra Jílemníckeho.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Tovarníky - chatka na oddych a relax so záhradkou

Reality Tovarníky

Záhradná chatka | 48 m²

Na predaj záhradka s murovanou chatkou, ktorá sa nachádza na ko

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Tovarníky

73,000 € 1521 €/m²

Znížená cena ! Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 1,700 m²

Na predaj: Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša – investícia s víziou Hľadáte vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína – Palackého ulica

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Palackého | 440 m²

V samotnom historickom centre mesta Trenčín, na vyhľadávanej Palackého ulici, ponúkame na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,000,000 € 2273 €/m²

Obchodná verejná súťaž na predaj nehnuteľností v k.ú. Senica – stavba a pozemok Fitness centrum Malina

Reality Senica

Iný objekt | Štefánikova | 570 m²

Obchodná verejná súťaž na predaj nehnuteľností v k.ú. Senica – stavba a pozemok Fitness centrum

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Senica

Info v RK

Na predaj: Pozemok na samote u Rehušov pri Prietrži – 2 789 m² raja pokoja

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | 2,789 m²

Hľadáte únik od mestského ruchu? Miesto, kde vás ráno budí spev vtákov a večer sprevádza západ

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

54,990 € 20 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou – Prievidza, Kúty

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Hradište - 100m2

Reality Hradište

Rodinný dom | 100 m²

Pozrite si video nehnuteľnosti: https://youtu.be/Sbw-i9izoHk TUreality ponúka na predaj zrekonš

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hradište

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

7-izbový rodinný dom v tichej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 247 m²

7-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite pri Horskom parku. DISPOZÍCI