3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Moyzesova | 84 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 1844 €/m²

Znížená cena !!! NA PREDAJ RODINNÝ DOM, NADABULA

Reality Rožňava

Rodinný dom | Nadabula | 158 m²

CBF- REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom 3km od Rožňavy v obci Nadabula. Dom sa nachádza n

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rožňava

88,000 € 557 €/m²

Dom na predaj v obci Skačany, vhodný aj na podnikanie!

Reality Skačany

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný dom v obci Skačany, okres Partizánske, na pozemku s rozlohou 499

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Skačany

115,000 € 383 €/m²

Predaj skladovo- vyrobne priestory

Reality Medzany

Prevádzkový areál | Medzany | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselnú budovu v obci Medzany. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 25.02.2025
Objekty na predaj Medzany

200 €/m2

Komerčná budova

Reality Medzany

Iný objekt | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu v obci Medzany vo výbornom stave (vzdialená len 10 km od Pre

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Objekty na predaj Medzany

150 €

NA PREDAJ JEDINEČNÁ CHATA S NÁDHERNÝM POZEMKOM PRIAMO PRI VODNEJ HLADINE

Reality Čaňa

Chalupa, rekreačný domček | 236 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame jedinečnú chatu s nádherným rozsiahlym pozemkom priamo pri

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaňa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŹENÁ CENA rodinný dom 120 m2, pozemok 2091 m2, Semerovo, Nové Zámky

Reality Semerovo

Rodinný dom | Semerovo | 100 m²

Skyline reality ponúka na predaj rodinný dom o výmere 120 m2 , na pozemku s rozlohou 2091 m2 v

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Semerovo

79,950 € 800 €/m²

Na predaj dom - ideálny pre rodinu aj podnikanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Stavbárska | 175 m²

Objavte priestor pre váš životný štýl! Prinášame vám rozsiahly samostatne stojaci rodinný dom s

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

490,000 € 2800 €/m²

TESTOVACI INZERAT PORTALU - NEKONTAKTOVAT

Reality Levice

Rodinný dom | Kalinčiakovo | 99 m²

TENTO INZERÁT SLÚŽI VÝHRADNE NA TESTOVACIE ÚČELY PORTÁLU NEHNUTELNOSTI.SK A IDE O NEEXISTUJÚCU/

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 17.06.2025
Domy na predaj Levice

85,000 € 859 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3i VNKS - Sitnianska - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

RAI COMPANY s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu VNKS na ulici Sitnianska, sídlisko Sásová

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

Slovenská drevenica na PREDAJ - Divina

Reality Divina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Na predaj: drevenica – obec Divina Obec Divina je miesto, kde si naozaj oddýchnete. Máme p

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Divina

Info v RK

Keď chcete vypnúť svet a zapnúť ticho – chalupa v srdci Tribeča

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 190 m²

CHATA V SRDCI POHORIA TRIBEČ: ÚTOČISKO POD HRADOM GÝMEŠ Jelenec | Podhorie Tribeča CENA chalu

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

158,000 € 832 €/m²

Rodinný dom/Chalupa v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | Borský Svätý Jur | 140 m²

Dom: Rodinny dom je kolaudovaný v roku 1951, postavený z pálenej tehly. V roku 2003 prešiel dom

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

104,990 € 893 €/m²

Rodinný dom v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Borský Svätý Jur | 140 m²

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Domy na predaj Borský Svätý Jur

104,990 € 893 €/m²

OBJEKT BÝVALEJ SÝPKY S POZEMKAMI NA PREDAJ, CENTRO ČIERNA VODA

Reality Chorvátsky Grob

Iný objekt na bývanie | Hlavný Dvor | 2,300 m²

Ponúkame na predaj OBJEKT BÝVALEJ SÝPKY s priľahlými pozemkami. Objekt sa nachádza V CENTRE ČI

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

750,000 € 326 €/m²

ARES Consulting | Na predaj rodinný dom Pohorela

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Jánošíková | 80 m²

Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

52,900 € 661 €/m²

ARES Consulting | Na predaj vidiecky rodinný dom s gánkom v obci Pohorela

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Jánošíková | 100 m²

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

46,900 € 469 €/m²

SUPER PONUKA: Dom s dvoma 3 izb. bytmi - Bokšanská, Stropkov

Reality Stropkov

Rodinný dom | Bokšanská | 170 m²

Chcete spojiť príjemné s užitočným? Bývať a súčasne prenajímať alebo podnikať? Tak to všetko Vá

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Stropkov

65,000 € 382 €/m²

Predaj 20 á slnečného pozemku s RD v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Komjatická | 2,076 m²

Developeri, túžite otvoriť novú ulicu a vystavať zopár rodinných domov? Táto ponuka je práve pr

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

325,000 € 157 €/m²

Byt 3+1 Prievaly - pokoj, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje.

Reality Prievaly

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Klud, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje. Byt, ktorý ponúka všetko, čo rodinný dom Hľa

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Prievaly

89,900 € 1232 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – chatka + pozemok 854 m2 s chatou, Modra – Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Pozemok podľa LV 9982 o celkovej výmere 854 m2, je prístupný z dvoch strán bezproblémovo motoro

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

175,000 € 5000 €/m²

Domov pre vašu rodinu: 4-izbový dom v tichej lokalite - Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | Dlhá | 110 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Máme pre vás priestranný 4-izbov

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

154,000 € 1400 €/m²

Útulná Chata v Dolnej Strehovej

Reality Dolná Strehová

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 70 m²

Proxam reality ponúkame na predaj chatu v rekreačnej oblasti termálneho kúpaliska v Dolnej Stre

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Strehová

59,900 € 856 €/m²

Priestranný Rodinný dom, Košická Nová Ves

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v mestskej časti Košice – Košická Nová Ves na Trnkovej

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

510,000 € 943 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Upresniť hľadanie