Dvojgeneračný rodinný dom, pozemok 800m2

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Opálová | 320 m²

BRS-KE Exkluzívne ponúkame na predaj 8-izbový rodinný dom, Košice Západ (Popradská cesta- Borov

Publikované: 30.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

590,000 € 1844 €/m²

!NA PREDAJ! VEĽKÝ RODINNÝ DOM SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Štúrova | 221 m²

CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný rodinný dom s garážou v

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - rodinný dom - Zlaté Moravce - ZĽAVA

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Sládkovičova | 120 m²

*** IBA u NÁS *** Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Zlaté Moravce, blízko centra na u

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

175,000 € 1458 €/m²

Predaj - Chata na záhrade - Žitavany - Nová CENA

Reality Žitavany

Záhradná chatka | Kňažická | 15 m²

! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blízk

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

11,000 € 733 €/m²

Úspešný penzión v srdci rekreačnej oblasti – Senec

Reality Senec

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Hľadáte zabehnuté podnikanie v turisticky atraktívnej lokalite? Tento útulný penzión so stabiln

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Senec

750,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - SLNEČNÝ A VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 80.96 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký, priestranný byt v centre mesta Banská Bystrica. Uv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

206,000 € 2544 €/m²

PREDAJ - Prevádzka reštauračných a ubytovacích služieb v Hrubom Šúri

Reality Hrubý Šúr

Reštauračné priestory | Áno | 350 m²

Prevádzková budova obchodu a služieb s priestranným pozemkom 1297 m2 sa nachádza len pár minút

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Hrubý Šúr

349,000 € 997 €/m²

TOREA - REZERVOVANÝ - RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM - CAJLANSKÁ ul., PEZINOK

Reality Pezinok

Rodinný dom | Cajlanská | 80 m²

STARŠÍ DOM NA ZAČIATKU CAJLY, POZEMOK 713 m2 Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na preda

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Pezinok

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Penzion s reštauráciou v centre Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Kúpeľná | 887 m²

Atraktívna podnikateľská príležitosť priamo v srdci Turčianskych Teplíc. Zabehnutý a úspešný pe

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

VEĽMI PEKNÝ VIACGENERAČNÝ RD, kompletne zariadený

Reality Nemčice

Rodinný dom | 160 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný rodinný dom na Školskej ulici. Obec NEMČICE sa nachád

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nemčice

225,000 € 1406 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Barokový kaštieľ z konca 18. storočia

Reality Beladice

Historický objekt | 2,991 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátny barokový kaštieľ s prístavbou Mauzólea. Majestátny ka

Publikované: 23.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Beladice

1,450,000 € 485 €/m²

Výrobná hala / Dielňa v areáli Chemolaku - 4424 m2

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 1,806 m²

NA PREDAJ - Výrobná hala / dielňa v areáli chemického závodu - strážený uzavretý areál - nákla

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Smolenice

754,000 € 417 €/m²

Funkčná výrobná hala so žeriavmi 17 071 m2 , Nitra

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Novozámocká | 10,355 m²

NA PREDAJ - Funkčná výrobná hala v krajskom meste Nitra, západné Slovensko. Výrobná hala s vým

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Nitra

4,990,000 € 482 €/m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom za 55 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 240 m²

Na predaj v Mihálygerge, od Lučenca 20 min., dvojposchodový rodinný dom plus podkrovie na pozem

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lučenec

55,000 € 229 €/m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848m2

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848 m2 za 42 000 eur. Dom má 3 izby, vstupnú

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

42,000 € 350 €/m²

Historická nehnuteľnosť s potenciálom

Reality Čifáre

Rodinný dom | Hlavná 200 | 480 m²

Exkluzívne v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj bývalú faru v obci Čifáre, 19 km od

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čifáre

234,000 € 488 €/m²

Chalúpka - Machulince-znížená cena - 93900,-

Reality Machulince

Vidiecky dom | Hlavná | 123 m²

Túžite po pokoji na vidieku, v domčeku s drevenými stropmi, zo záhradkou, s ovocnými stromami,

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Machulince

93,900 € 763 €/m²

Rodinný dom (4+1) s garážou a 1259 m2 pozemkom v Hubine pri Piešťanoch

Reality Hubina

Rodinný dom | Hubina | 183 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj útulný 4-izbový rodinný dom s garážou a s drevenými

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hubina

245,000 € 1339 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj rodinný dom v obci Turá Lúka

Reality Myjava

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti Myjavy – Turá Lúka. Nehnuteľnosť je v

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Myjava

160,000 € 1067 €/m²

Pácin (Maďarsko) - rodinný dom na predaj

Reality Veľký Kamenec

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Na predaj rodinný dom v Pácine – s priestrannou záhradou a tichým prostredím Ponúkame na predaj

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Veľký Kamenec

25,000 € 200 €/m²

Skladovací a výrobný objekt v Maďarsku pri M3 diaľnici

Reality Polgár

Priestor pre výrobu | Maďarsko | Polgár

Ponúkame na predaj skladovací a výrobný objekt v Maďarsku pri M3 diaľnici. Popis: Miesto : obe

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na predaj Polgár

540,000 € 711 €/m²

Ponúkame na predaj záhradný domček - Jasová

Reality Jasová

Rodinný dom | 132.33 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj útulný záhradný domček situovaný na priestrannom poz

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Jasová

70,000 € 529 €/m²

4i Priestranný Byt | Po Rekonštrukcii | U - čko

Reality Detva

4 izbový byt | Štúrova | 106 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 -izbový, priestorovo naozaj veľkorysý a d

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Detva

134,900 € 1273 €/m²

Predaj vínneho domčeka, Dolné Plachtince.

Reality Dolné Plachtince

Chalupa, rekreačný domček | J. Kráľa | 30 m²

Nová cena! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mob

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Plachtince

9,999 € 333 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie