Stavebné pozemky pri lese v obci Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 598 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné stavebné pozemky v novej, tichej lokalite na okraji obce Nitr

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

Predaj priestranného 4-izbového bytu v Dúbravke na Nejedlého ulici, 103 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 103 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,999 € 3592 €/m²

Reality Pre Vás - Na predaj Rodinný dom v jedinečnej lokalite - Zábreh Púchov

Reality Púchov

Rodinný dom | Zábreh | 264 m²

REALITY PRE VÁS Ponúka na predaj: Rodinný dom v super lokalite Púchova s úžasným výhľadom a vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

289,000 € 1095 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VAHOM S VÝMEROU 79 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 79 m²

Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Murovaná chata 45 m² s pozemkom 788 m² – Košice – Sever (rozhranie Kavečany)

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Kavečianska cesta | 50 m²

Vladimír Gaži a realitná Spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú chatu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

45,000 € 900 €/m²

Reality Pre Vás Ponúka 3 izbový byt v centre mesta Púchov na predaj

Reality Púchov

3 izbový byt | Obrancov mieru | 74 m²

REALITY PRE VÁS ponúka Na predaj - 3 izbový byt v poloprerobenom stave na 1 poschodí Zat

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Púchov

139,000 € 1878 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM RD - BREZANY, 484m²

Reality Brezany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 484 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/so5LvFxN-Mk TUreality ponúka vo výhra

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brezany

84,990 € 176 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ !!! Rodinný dom v obci Bobot

Reality Bobot

Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s garážou v obci Bobot nachádzajúci sa v tichej ulici. RD sa

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Bobot

1 € 0 €/m²

Znížená cena!!! Na predaj dva rodinné domy Chynorany

Reality Chynorany

Rodinný dom | Moyzesova | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v obci Chynorany. 1.

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Chynorany

99,900 € 714 €/m²

EXKLUZÍVNY 5izb. BUNGALOV pre náročného klienta, vyhrievaný bazén, 240m videoprezentácia https://youtu.be/WojFrx5icPs

Reality Borčice

Rodinný dom | 1,100 m²

TUreality ponúka exkluzívne bývanie v súkromí prírody – na predaj je nadštandardný rodinný dom

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Borčice

490,000 € 445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ rodinný dom, Dubnica nad Váhom Prejta

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,121 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii | Dubnica n

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

235,000 € 210 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj samostatne stojaci 4 izbový bungalov na ulici Žihľavová, Tri Vody – Most pri Bratislave.

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Žihľavová | 84.74 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rožný 4 izbový bungalov na ulici Žihlavová, Tri Vody – Mo

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

339,000 € 4000 €/m²

Záhradná chatka so skvelým vybavením | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 216 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

24,900 € 115 €/m²

Zaujímavá cena: Predám rodinný dom v meste Turzovka, nový krov a krytina

Reality Turzovka

Rodinný dom | Hlinenská | 75 m²

Odporúčané - HOLESTIAK.sk reality vám ponúka exkluzívne na predaj v meste Turzovka, Hlinené, st

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Turzovka

Cena dohodou

REZERVOVANÉ!Bývajte a podnikajte v malebnej obci v centre obce Výčapy-Opatovce

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | 283 m²

Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou v srdci obce Výčapy-Opatovce

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Výčapy-Opatovce

1 € 0 €/m²

PREDANÉ! 3- izb. byt na ul. L. Svobodu v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | L. Svobodu | 70 m²

Na predaj je 3- izb. byt v Rimavskej Sobote na ul. L. Svobodu. Byt je po rekonštrukcii. Byt má

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

83,000 € 1186 €/m²

RD s veľkorysým pozemkom 2 618 m² – priestor, ktorý dnes už len tak nenájdete

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 125 m²

Ak hľadáte dom s charakterom a zároveň obrovský pozemok, ktorý vám dáva skutočné možnosti do bu

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

194,990 € 1560 €/m²

BV REAL Na predaj rodinný dom obec Temeš FM2341

Reality Temeš

Rodinný dom | - | 819 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom / ch

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Temeš

58,000 € 71 €/m²

REZERVOVANÉ BV REAL Na predaj 2 izbový byt Handlová FM2059

Reality Handlová

2 izbový byt | Ćeskoslovenská Armáda | 64 m²

REZERVOVANÉ Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM1714

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Jánskeho | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt v m

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

61,000 € 1196 €/m²

BV REAL Na predaj murovaná chata so záhradou Nováky FM2364

Reality Nováky

Chalupa, rekreačný domček | 24 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj murovanú chatu s

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nováky

24,500 € 1021 €/m²

BV REAL Na predaj garáž 21 m2 Handlová FM2252

Reality Handlová

Garáž | 21 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garáž v meste Ha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Handlová

12,500 € 595 €/m²

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie