2-izbový byt ihneď k dispozícii | 6/7 posch. | výborná lokalita - Klokočina.

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt po

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Nitra

137,000 € 2915 €/m²

Komerčný objekt v centre Banskej Bystrice s vysokým potenciálom

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná | 1,060 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V ABSOLÚTNOM CENTRE BANSKEJ BYSTRICE DM Notrereality, s. r. o., v zast

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Rezervované ! Na predaj veľký 3 podlažný dom Šulekovo, pozemok 524m2

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame Vám veľký 8 izbový rodinný dom na ulici Osloboditeľov v Šulekove s podlahovou plochou

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predáme 3-izb. rodinný dom- Veľké Lovce

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | centrum | 100 m²

Predáme zachovalý 3 -izbový rodinný dom v obci Leľké Lovce, okres Nové Zámky. Dom je postavený

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

89,000 € 890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ 7 IZBOVÝ RD DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 280 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej čast

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

325,000 € 1161 €/m²

Zaujímavý rodinný dom, Belá - Dulice

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Nezadaná | 227 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s potenciálom v obci Belá-Dulice, vzdialenej 10 km od Martina. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Domy na predaj Belá-Dulice

Cena dohodou

člen NARKS

Predáme RD s väčším pozemkom vo Veľkých Úľanoch

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | SNP | 360 m²

Ponúkame Vám na predaj nielen rodinný dom, ale aj budovu, ktorá bola využívaná ako pizzeria a t

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

205,000 € 569 €/m²

Predáme 4-izb. rodinný dom s garážou v Seredi

Reality Sereď

Rodinný dom | Sládkovičova | 140 m²

Predáme 4-izbový rodinný dom v Seredi (Dolný Čepeň) na ulici Sládkovičova, nachádzajúci sa na p

Publikované: 24.08.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Sereď

178,000 € 1350 €/m²

Znížená cena....2 izbový tehlový byt na sídlisku Vargove pole.

Reality Rožňava

2 izbový byt | 56 m²

RealityRožňava s.r.o.Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke na sídlisku Vargové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,500 € 1402 €/m²

Na predaj dvojgeneračný 5 izbový rodinný dom v centre Hviezdoslavova

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Stredná | 180 m²

Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v centre obce Hviezdoslavov. Výstavba a realiz

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

435,000 € 2417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

Pôvodný domček vhodný na rekonštrukciu

Reality Šintava

Rodinný dom | 96 m²

TUreality ponúka na predaj: Poctivý dom z kvalitných materiálov s obrovským potenciálom – 96 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šintava

119,999 € 1250 €/m²

Predaj rodinného domu v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj zachovalý murovaný rodinný dom s rovnou strechou, ktorý ponúka veľkorysý obytný pries

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

184,900 € 925 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Stavebný pozemok, okres Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

TUreality ponúka Vám ponúka miesto, kde môžete začať stavať bez čakania, vybavovačiek a komprom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

89,000 € 175 €/m²

Multifunkčný podnikateľský areál s okamžitým výnosom

Reality Piešťany

Objekt pre obchod | Mlynská | 455 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj funkčný obchodno-prevádzkový areál v atraktívnej časti Piešťan na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

810,000 € 1780 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemku – Papín (pri Humennom) – 2 171 m²

Reality Papín

Záhrada | 2,171 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2 171 m² v obci Papín, okres Humenné. Lokalita: Papín – p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Papín

Cena na vyžiadanie

3-izbový byt s garážou a veľkým úložným priestorom – Šalgočka.

Reality Šalgočka

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-i

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šalgočka

108,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÉ!!!EXKLUZÍVNY PREDAJ VEĽKORYSÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU VO VYHĹADÁVANEJ LOKALITE SÍDLISKA KVP-KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 74 m²

Bývanie, ktoré má všetko – 3-izbový byt s loggiou na KVP, Čordákova ulica Hľadáte priestranné

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

212,900 € 2877 €/m²

Veľký 3izbový byt s loggiou a pivnicou len 10 min. od Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Majcichov | 82.36 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo mestského ruchu, no stále v blízkosti Trnavy? Exkluzívne iba u nás

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

141,600 € 1719 €/m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Melčice

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | 1,135 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Melčice, nachádzajúci sa pri cest

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

115,000 € 101 €/m²

TUreality vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok v obci Bzince pod Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Rekreačný pozemok | 12,801 m²

TUreality vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok s veľkým potenciálom v obci Bzince p

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

99,000 € 8 €/m²

RODINNÝ DOM, HERNÁDKAK, MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Hernádkak v Maďarsku, cca 69 km

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj

270,000 € 1929 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na sídlisku Dargovských hrdinov ulica Bielocerkevská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 66 m²

Hľadáte 3 izbový byt , do ktorého sa môžete nasťahovať hneď a bez ďalších veľkých investícií a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,990 € 3030 €/m²

Pozor - teraz výrazná zľava! Štýlový 5-6 izbový rodinný dom blízko Bratislavy (Čierna Voda - Chorvátsky Grob)

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Šúrska | 230 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj elegantný 5/6-izbový rodinný dom v lokalite Chorvátsky Grob - Čie

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

549,990 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie