NA PREDAJ rodinný dom v Kolárove - REZERVOVANÉ !

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Agátová | 93 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou v Kol

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

84,900 € 913 €/m²

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI TURIE 42X68m O CELKOVEJ VÝMERE 2836m2

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj investičný pozemok v obci Turie o celkovej výmere 2836m2. Pozemok je

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turie

90 €/m2

Na predaj 2 Pozemky v meste 590m2 v Palúdzke, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 136 €/m²

4-IZB. RD – DRAHŇOV

Reality Drahňov

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Dom, ktorý ponúka viac priestoru, než sa na prvý pohľad zdá. V obci Drahňov (okres Michalovce)

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Drahňov

80,000 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na predaj v Podvaží

TUreality ponúka na predaj pozemok - záhradu s výmerou 745 m2 v mestskej časti Považskej Bystri

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15,000 € 20 €/m²

Predám chatu v obci Komoča

Reality Komoča

Chalupa, rekreačný domček | Komoča | 35 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj chatu v chatovej oblasti

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komoča

44,000 € 1257 €/m²

Predám rodinný dom v obci Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 0 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s garážou v

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Podhájska

179,900 €

Predám rodinný dom s veľkým pozemkom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 250 m²

EXKLUZÍVNE predám 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Nových Zámkoch. Dom je postavený z t

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

183,000 € 732 €/m²

Exkluzívne! Predám rodinný dom v obci Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | Svodín | 100 m²

Exkluzívne. Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rod

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svodín

57,400 € 574 €/m²

Znížená cena! Predám rodinný dom v obci Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 110 m²

PONUKA: Predám rodinný dom vhodný na podnikanie v obci Imeľ. Dom je postavený z tehly a nabíjan

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Imeľ

59,900 € 545 €/m²

Predaj domu v Kalinove, časť Hrabovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | žiadna | 120 m²

Vážený záujemca, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestranný rodinný dom s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

139,900 € 1166 €/m²

Na predaj rodinný dom so 4 bytmi a 3 garážami- Holubyho, Košice- Juh

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Holubyho | 153 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý je dnes využívaný ako polyf

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

520,000 € 3399 €/m²

NA PREDAJ zrubová chalupa / rodinný dom - Hačava

Reality Hačava

Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²

PrimeReal & Finance Vám ponúka jedinečnú chalupu, ktorá sa pýši výnimočnou polohou na konci mal

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hačava

94,900 € 616 €/m²

Na predaj obchodné priestory v centre Košíc – Holubyho 9

Reality Košice-Juh

Polyfunkčný objekt | Holubyho | 360 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj polyfunkčnú budovu vo výbornej lokalite v centre Košíc. Bu

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

490,000 € 1361 €/m²

Na predaj trojpodlažný rodinný dom- Vyšná úvrať, Košice- Slivník

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Rodinný dom | Vyšná úvrať | 300 m²

PrimeReal & Finance ponúka trojpodlažný rodinný dom na Vyšnej Úvrati v Košiciach, konkrétne na

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Dargovských hrdinov

299,000 € 997 €/m²

Na predaj rodinný dom na Starej Prešovskej ceste – Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Rodinný dom | Prešovská cesta | 447 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 170 m², plocha jed

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Staré Mesto

429,000 € 960 €/m²

Na predaj: Rodinný dom s hektárovým pozemkom a vínnou pivnicou, Košice – Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | 422 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom o celkovej výmere 9 854 m

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

1,020,000 € 2417 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Rodinný dom na Bratislavskej ulici v Trnave – vhodný na bývanie aj podnikanie

Reality Trnava

Rodinný dom | 220 m²

V exkluzívnej ponuke máme rodinný dom nachádzajúci sa na Bratislavskej ulici v Trnave, ktorý vď

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

314,900 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s investičným potenciálom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Smrečianska | 117 m²

Hľadáš výnimočný mestský dom na bývanie aj investíciu v centre mesta? Si na správnom mieste. P

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4863 €/m²

VÝROBNO - SKLADOVÁ HALA - TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 1,400 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný objekt z roku 1983, ktorý kombinuje administratívne zázemie s výr

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,480,000 € 1057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ!!!EXKLUZÍVNE IBA V TU REALITY PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÚ GARZÓNKU VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE KOŠICE-SEVER

Reality okres Košice I

Garsónka | 26 m²

Exkluzívne iba v TUreality ponúkame na predaj svetlú a priestrannú garsónku o výmere 26 m², nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

122,990 € 4730 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový dom Veľká Ves nad Ipľom

Reality Veľká Ves nad Ipľom

Rodinný dom | Veľká Ves nad Ipľom | 146 m²

Priestranný 4-izbový dom s garážou v obci Veľká Ves nad Ipľom vás očarí svojim potenciálom a pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Veľká Ves nad Ipľom

62,000 € 425 €/m²

EXKLUZÍVNE CHATA NA PREDAJ HORNÁ MARÍKOVÁ

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 872 m²

TUreality ponuka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú chalupu (2018) v malebnej obci

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

244,000 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie