Predaj garáže v TOP lokalite – Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica A. Jiráska | 24 m²

Na predaj garáž v atraktívnej a vyhľadávanej časti Lučenca – ul. A. Jiráska Garáž je vo výborno

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

18,000 € 750 €/m²

Výnimočná zrubová chata v Zázrivej – poctivé remeslo, pokoj a príroda bez kompromisov

Reality Zázrivá

Chata, drevenica, zrub | Dolina | 110 m²

Ponúkame na predaj poctivú zrubovú chatu, ktorá nie je len nehnuteľnosťou, ale skutočným miesto

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zázrivá

298,500 € 2714 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj chalupa na polosamote, pri lese, na Myjavských kopaniciach.

Reality Vrbovce

Vidiecky dom | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj chalupu na polosamote, na Myjavských kopaniciach. Ideálna pre tých, ktorí hľ

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Vrbovce

63,000 € 504 €/m²

Viacgeneračný rodinný dom / investičná nehnuteľnosť – Dolná časť Zobora, Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 350 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s viacerými samostatnými bytovými jednotkami, situov

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

395,000 € 1129 €/m²

REZERVOVANÉ -Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach.

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj pekný,priestranný 3 izbový byt na sídlisku SNP v Trenčianskych Tepliciach.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 1733 €/m²

Na predaj pozemok v obci Dolná Breznica – 2 196 m²

Reality Dolná Breznica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,196 m²

TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 2 196 m², nachádzajúci sa v obci

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Breznica

60,000 € 27 €/m²

Pozemok pre Váš domov – pokojná lokalita, všetky siete, Pružina

Reality Pružina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 532 m²

Miesto, kde môže vyrásť skutočný rodinný domov nezačína projektom ale správnym pozemkom. V po

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

77,000 € 145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

577M2 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ TRENĆÍN-KUBRÁ

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 570 m² vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

219,999 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva 3 veľmi zaujimavé pozemky vo Vyšných Ružbachoch.

Reality Vyšné Ružbachy

Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,000 m²

TUreality predáva 3 zaujimavé pozemky vo Vyšných Ružbachoch. 1.Vyšné Ružbachy | 8 000 m² | Inv

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ PRIESTOR V CENTRE TRENČIANSKÝCH TEPLÍC - 55M2

Reality Trenčianske Teplice

Polyfunkčný objekt | 55 m²

TUreality ponúka jedinečnú príležitosť získať exkluzívne priestory v ikonickej budove Štefánia,

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

127,000 € 2309 €/m²

Zabehnutá gastro prevádzka pripravená na okamžité odstúpenie – Pizzeria v Košiciach

Reality Košice-Západ

Reštaurácia | 167 m²

TUreality ponúka na odstúpenie plne funkčnú a zabehnutú pizzeriu v Košiciach. Prevádzka má celk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

19,990 € 120 €/m²

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 56 m2 vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –Petržalka, lokalita Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúkajú zrekonštruovaný priestranný a svetlý byt s výmerou 56 m2 v centre bratisla

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,999 € 3929 €/m²

Na predaj rekreačná chata pri Tuhári – s Tuhárskym potokom priamo pri pozemku

Reality Tuhár

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Reality Novohrad vám predstavuje na predaj túto útulnú rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v krá

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tuhár

48,800 € 976 €/m²

Mimoriadna zľava: Rodinná usadlosť ideálna pre milovníkov koní a pokojného vidieckeho života

Reality Breznička

Farmárska usadlosť | 240 m²

Reality Novohrad Vám prináša neopakovateľnú šancu získať rozľahlú rodinnú usadlosť situovanú na

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Breznička

Cena dohodou

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a jedinečnou históriou – Lovinobaňa

Reality Lovinobaňa

Rodinný dom | 290 m²

Reality Novohrad vám exkluzívne ponúka výnimočný rodinný dom s bohatou históriou, situovaný pri

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lovinobaňa

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s loggiou - Rúbanisko II

Reality Lučenec

2 izbový byt | 63.5 m²

Reality Novohrad Vám prináša zaujímavú príležitosť kúpy priestranného 2-izbového bytu s lodžiou

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1024 €/m²

Rúbanisko I - 2 - izbový byt 46 m2, BALKÓN, čiastočná rekonštrukcia, KRÁSNY VÝHĽAD na okolie

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 46 m²

NA PREDAJ útulný dvojizbový byt v pokojnej lokalite Rúbaniska I BYT: Rúbanisko I 2-izbový cel

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

ATRAKTÍVNY priestor na PODNIKANIE v STREDE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lučenec | 394 m²

NA PREDAJ nebytový priestor 50 m2 prevádzkovaný ako VINOTÉKA na lukratívnom mieste v strede mes

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

Chata na Šírave len 120m od vody | Šírava - Vinné

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | 101 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný domček s bazénom v obci Vinné. Pozemok o výmere 425

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

112,900 € 1118 €/m²

2-izbový apartmán /aj na splátky/ v komplexe Garden of Eden, Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

2-izbový apartmán na splátky – Garden of Eden, Sveti Vlas Ponúkame možnosť kúpy 2-izbového apa

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Historický meštiansky dom v srdci Nitrianskeho Pravna

Reality Nitrianske Pravno

Vidiecky dom | 409 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestížnu adresu, historický charakter a vysoký komerč

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

Cena na vyžiadanie

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj útulnú Rekreačnú chatu v srdci Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Prémiová dvojpodlažná chata s wellness v srdci Demänovskej Doliny – Jasná TUreality ponúka na p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

315,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie