Čiastočne prerobený 2-izbový rodinný dom vo Farnej – ideálna voľba pre bývanie, víkendový dom alebo investíciu.

Reality Farná

Rodinný dom | 80 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Farná. Dom je napojený na elektrinu, studňu a žum

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Farná

Cena na vyžiadanie

Investičná nehnuteľnosť v Podhájskej – lokalita, ktorá pracuje za vás. Podhájska nie je o bývaní. Podhájska je o návratnosti.

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 360 m²

TU reality ponuka na predaj nehnuteľnosť v jednej z najvyhľadávanejších kúpeľných lokalít na Sl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

330,000 € 917 €/m²

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 366m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 366 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatku v ZO Vinohrady v Novom Meste nad Váhom s ro

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

39,900 € 109 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 1002m2 v Brunovciach

Reality Brunovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,002 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Brunovce. Pozemok má výmeru 1002 m² a je vho

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brunovce

70,140 € 70 €/m²

TUreality Vám ponúka na predaj moderný chalet v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 163 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj dva horské chalety v Demänovskej doline – ideálna investí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

347,000 € 2129 €/m²

Na predaj 3i byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt typu “NKS” v Banskej By

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ 2-IZBOVÝ BYT v priamom centre Považskej Bystrice – Diamon Residence(54m2)

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 54.22 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2951 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ, 921 m2, HORNÁ SÚČA

Reality Horná Súča

Pozemok pre bytovú výstavbu | 921 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Horná Súča. Nachádza sa v krásnej prírode s asfaltovo

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

47,000 € 51 €/m²

Polyfunkčný objekt v centre Martina

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | A.Kmeťa | 2,400 m²

Polyfunkčný objekt v tesnej blízkosti centra mesta s vlastným parkoviskom. - pozemok: 1994 m2 -

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj domu v Lučenci s možnosťou podnikania.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Fabianka | 70 m²

Rodinný dom s pozemkom v Lučenci, časť Fabiánka - Exkluzívne Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúp

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

115,000 € 1643 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom. + garáž

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

O nehnuteľnosti Predstavujeme vám príležitosť na kúpu komfortného dvojizbového bytu s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Predáme moderný 2i byt po rekonštrukcii s veľkou terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | 42 m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – ideálny na bývanie aj investíciu, Malacky Ponúkame na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Malacky

165,000 € 3929 €/m²

REKREAČNÉ CHATKY UHORSKÉ

Reality Uhorské

Chalupa, rekreačný domček | 48 m²

🏡 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – REKREAČNÉ CHATKY PRI VODE 🎣 Ponúkame na predaj dve drevené chatky (48

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uhorské

16,900 € 352 €/m²

Celoročná chata - Vyšný Olčvár - GIRADY, len 5 minút od Košíc

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ak hľadáte vhodné miesto na oddych, pokoj, relax, grilovanie či záhradkárčenie v blízkosti mest

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

54,000 € 900 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Študentskej ulici v Košiciach v mestskej časti Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Študentská | 69 m²

Hľadáte pekný byt na bývanie a alebo zaujímavú investičnú príležitostˇv lukratívnej lokalite bl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Rezervované TUreality ponúka stavebný pozemok pre RD, 570m2, Meststká časť Demänová-Bodice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

68,000 € 119 €/m²

Na predaj rekreačné/ubytovacie zariadenie v obci Podhajska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Podhajska | 390 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obľúbenej lokalite Podhájska so zabehn

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

345,000 € 885 €/m²

Rezervované - 7-izbový rodinný dom s nádherným výhľadom s možnosťou dvojgeneračného bývania, Vinosady, 168 m2

Reality Vinosady

Rodinný dom | 168 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: Veľký 7-izbový rodinný dom s garážou s možno

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vinosady

399,000 € 2375 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /1360m2/ na výstavbu RD - obec Dúbrava

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²

NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 459m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 459 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 459 m², situovanú v pokojnej a

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

27,000 € 59 €/m²

BV REAL Na predaj rodinný dom obec Jalovec FM2158

Reality Jalovec

Rodinný dom | - | 1,160 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom s 2

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jalovec

123,600 € 107 €/m²

NA PREDAJ - 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA - V ŠURANOCH

Reality Šurany

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitková 9

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Šurany

114,500 € 1272 €/m²

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII V MESTE ŠURANY

Reality Šurany

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitková 1

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Šurany

Cena dohodou

NA PREDAJ 3x OBCHODNÝ PRIESTOR V POLYFUNKČNEJ BUDOVE NA FREKVENTOVANOM MIESTE V ŠALI

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v polyfunkčnej budove v meste Šaľa - Veča, na ul. Lúčn

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

75,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie