Na predaj 3-izbový byt blízko centra v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Zlatých Mo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

142,000 € 2290 €/m²

TUreality ponúka na predaj JEDINEČNÝ pozemok tesne pri kúpeľoch v obci Banka

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,500 m²

TUreality ponúka na predaj lukratívny pozemok v tesnej kúpeľov - 500 m a mesta Piešťany - 1,2 k

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

180 €/m2 180 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ DREVENICA ZA CENU POZEMKU TERCHOVÁ-ŠÍPKOVÁ, 1225m2

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 1,225 m²

TUreality ponúka na predaj drevenicu s pozemkom o celkovej výmere 1225m2 v úžasnej lokalite mim

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

105,000 € 86 €/m²

DOM v top lokalite s potenciálom na moderné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | Priečna | 511 m²

Výnimočná adresa v srdci Galanty, ktorá čaká na svoju novú kapitolu. Niektoré nehnuteľnosti de

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

239,900 € 469 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

TUreality predáva novostavbu vo Veľkom Slavkove. Znižená cena!!!

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 590 m²

TUreality predáva brutálnu novostavbu vo Veľkom Slavkove pod Tatrami. 690 m², zabitý výhľad na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

285,000 € 483 €/m²

BV REAL Na predaj 2 rodinné domy obec Rybany FM2171

Reality Rybany

Rodinný dom | - | 832 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj dva rodinné domy

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rybany

49,000 € 59 €/m²

Starší rodinný dom 4 izbový obec Malinova pri Prievidzi

Reality Malinová

Rodinný dom | 110 m²

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malinová

167,000 € 1518 €/m²

Chata v dosahu MHD, Bystrička

Reality Martin

Chata, drevenica, zrub | Bernolákova | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne využiteľnú rekreačnú chatu na Bystričke v nádhernom horskom prostr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

73,000 € 913 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Investičná príležitosť v Orešanoch pozemok 3552 m2

Reality Orešany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,552 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – OREŠANY | 3 552 m² POTENCIÁLU Hľadáte pozemok s vízi

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Orešany

160,000 € 45 €/m²

PREDAJ, rodinný dom Ladomerská Vieska, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Ladomerská Vieska | 470 m²

ESTY Real Estate s.r.o vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný štvorizb

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

90,000 € 191 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,000 € 3415 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 911 m² v Liptovskej Tepličke

Reality Liptovská Teplička

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TU Reality ponúka na predaj pozemok o výmere 911 m² v obci Liptovská Teplička. Pozemok sa nachá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

75,000 €

ZNÍŽENÁ CENA | RODINNÝ DOM | LIČARTOVCE, OKR. PREŠOV

Reality Ličartovce

Rodinný dom | 181 | 206 m²

Predstavte si miesto, kde sa končí kompromis medzi mestským životom a túžbou po absolútnom súkr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ličartovce

324,990 € 1578 €/m²

PREDAJ- RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE- DOLNÝ OHAJ

Reality Šurany

Rodinný dom | Levická | 111 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s povalou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite i

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Šurany

122,000 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOČNICA - CHARIZMATICKÝ SEDLIACKY DOM NA KRÁĽOVSKOM POZEMKU 3320 m2!!!

Reality Točnica

Rodinný dom | Točnica | 3,220 m²

"Hľadáte únik z mesta alebo priestor pre sebarealizáciu? " Predstavujeme Vám jedinečnú príleži

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Točnica

69,000 € 21 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou, Oriešky, Trebišov

Reality Trebišov

Chalupa, rekreačný domček | 540 m²

NA PREDAJ: Záhradka s chatkou – Trebišov, záhradkárska oblasť Oriešky (400 m²) Ponúkame Vám na

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trebišov

45,990 € 85 €/m²

59M2 2I INVESTIČNÝ BYT NÁBREŹNÁ UL. TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 59 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, investičný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalit

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

149,999 € 2542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena - Pozemok v Obci Poruba 748m2

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 748 m²

Predaj slnečného stavebného pozemku – blízko Prievidze TUreality ponúka na predaj rovinatý sta

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

44,000 € 59 €/m²

Ponúknite! Pre konkrétneho klienta hľadáme garáž - Senica

Reality Senica

Garáž | 18 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme garáž v centre mesta, preferencia na Továrenskej ulici v Senici

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

(REZERVOVANÉ)3 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-HLINY 6, UL. BAJZOVA, 2 BALKÓNY, 82m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÉ: Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/oO_6CbKlH9E TUreality p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

212,000 € 2585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradný pozemok s chatkou, Zelený Dvor, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²

Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

43,990 € 85 €/m²

Arvin & Benet | Vidiecky rodinný dom s 3 bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 229 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom na Vraňovičovej ulici v historickom cente Lamača. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

419,000 € 1830 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie