PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIPRAVUJEME DO PONUKY CHALUPU NA MYJAVE

Reality Stará Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 840 m²

Pripravujeme do ponuky chalupu v krásnom prostredí myjavských kopaníc – Stará Myjava. Chalupa j

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Myjava

149,990 € 179 €/m²

Stavebný pozemok so skrytým potenciálom! Rožná parcela 1714 m² s možnosťou výstavby dvoch domov, Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,714 m²

TUreality ponúka na predaj veľkorysý, rovinatý pozemok o výmere 1714 m², ktorý sa nachádza pria

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

239,960 € 140 €/m²

Investičná príležitosť v Beckove – pozemok s potenciálom v bezprostrednej blízkosti Nového Mesta nad Váhom

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | 851 m²

TU reality Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v katastrálnom území Beckov o výmere 850 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

34,900 € 41 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v centre mesta

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 4,844 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 7-izbový rodinný dom v centre mesta Považská Bystrica, na

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

590,000 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojgeneračný 8izb. RD s garážou v Bratislave pod Bôrikom.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Buková | 202 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj veľký 8 izb. trojpodlažný rodinný dom,

Publikované: 14.01.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 2767 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

TUreality predá priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite na ulici Náb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena na vyžiadanie

Priestranný 3-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Miklovky – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 352 m²

TUreality ponúka priestor bez kompromisov. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou 352

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

239,000 € 679 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt 90 m² s balkónom v Záturčí REZERVOVANÉ

Reality Martin

4 izbový byt | M. Jankolu | 90 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej čas

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 1666 €/m²

člen NARKS

5 izbový jednopodlažný Dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 135 m²

Realitná kancelária Tureality pripravuje do ponuky na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Handl

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Handlová

147,000 € 1089 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Liptovský Trnovec 1290m2

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,290 m²

Ak hľadáte miesto pre vysnívaný dom alebo investíciu v jednej z najatraktívnejších oblastí Lipt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Cena dohodou

Na predaj garáž, ulica Katkin Park, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

Garáž | Katkin park | 16 m²

Na predaj garáž 16 m² – Košice Západ (Terasa), Katkin park Ponúkame Vám na predaj murovanú ga

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

34,990 € 2187 €/m²

Reality Pre Vás - na predaj - 2. izbový byt s vlastnou záhradkou /šopkou a parkovacím priestorom pri bytovke Dohňany - Púchov

Reality Dohňany

2 izbový byt | 50 m²

Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Realita kancelária pre Vašu oblasť ponúka na predaj: 2 Izb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dohňany

86,900 € 1738 €/m²

SEREĎ, dve betónové garáže 19m2, Pažitná ul.

Reality Sereď

Garáž | Pažitná | 19 m²

DAJA reality ponúka na predaj dve monolitické garáže nachádzajúce sa v centre mesta Sereď, na u

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Sereď

8,500 € 447 €/m²

Predáme zachovalý 4 izb. rodinný dom v obci Pozba

Reality Pozba

Rodinný dom | Hlavná | 140 m²

Predáme okamžite obývateľný 4 - izbový rodinný dom v obci Pozba, okres Nové Zámky. Obec je vzd

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Pozba

100,000 € 714 €/m²

Predaj murovaná garáž 20 m² – ul. A. Jiráska

Reality Lučenec

Garáž | 20 m²

Hľadáte bezpečné a praktické miesto na parkovanie svojho auta alebo priestor na uskladnenie vec

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,600 € 830 €/m²

Priemyselný areál v Nitre na predaj

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 34,700 m²

Na predaj priemyselný areál s výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi – Nitra ( ID

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

AZ. Priestranný 3 izbový byt s dvoma balkónmi v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | 100 m²

Vysoké stropy, veľkorysá výmera, veľa svetla a k tomu pocit súkromia, lebo do bytu nejdeš cez k

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

210,000 € 2100 €/m²

5-izbový rodinný dom s garážou, terasou a krásnym pozemkom, Dudinciach, B.Tablica

Reality Dudince

Rodinný dom | B. Tablica | 182 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na ulici B.Tablica so súpisným číslom 75, nac

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Dudince

Info v RK

TOMÁŠOVCE okr. Lučenec - Priestranný 3-podlažný dom – 2 BYTY, KRB. GARÁŽ

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Tomášovce | 395 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do Lučenca? NA PREDAJ trojpodlažný rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

185,000 € 468 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

Rodinný dom na trvalé bývanie aj podnikanie, Martin - Centrum

Reality Martin

Rodinný dom | Sklabinská | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Martina v mestskej časti Stará Ľadoveň. Dom pozostáva z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Martin

279,000 € 1550 €/m²

Rodinný dom Handlová ul. Pstruhárska

Reality Handlová

Rodinný dom | Pstruhárska | 80 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v Handlovej, dom je v radovej zástavbe, nachádza sa na ul. Pstruh

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Handlová

69,000 € 863 €/m²

REZERVOVANÉ AB ESTATE PONÚKA NA PREDAJ 3-izbový byt s balkónom na obľúbenej adrese TRIEDA SNP , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 78 m² nachádzajúci sa na 2. poschodí tehlo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

220,000 € 2821 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie