TUreality ponúkajú na predaj stavebný pozemok 1400m2 v Krmeši

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Krmeš o výmere

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

77,000 €

NA PREDAJ - Rodinný dom Súlovce, okr. Topoľčany

Reality Súlovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s väčším pozemkom v obci Súlovce, okr. Topoľčany. Nehnuteľn

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Súlovce

105,000 € 525 €/m²

NOVÁ CENA | NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | JARNÁ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Jarná | 55 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rožňava

89,990 € 1636 €/m²

REZERVOVANÉ: PREDAJ︱priestranný a svetelný byt na Röntgenovej ulici – najvyššie poschodie

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Röntgenova | 88.69 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný a svetelný 4-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 3552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: 4izbový rodinný dom s garážou – Šamorín-Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | Brečtanová | 250 m²

Realitná kancelária REALITYFREE exkluzívne ponúka na predaj 4izbový rodinný dom s garážou v obc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

359,900 € 1440 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj útulná rekreačná chatka v Košickej Novej Vsi, časť Geder

Reality Košice-Košická Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Geder | 14.35 m²

Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite Košice – Košická

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

59,999 € 4181 €/m²

DOM, KDE MÔŽE ZAČAŤ NOVÝ PRÍBEH VAŠEJ RODINY – KOPÁNKA, TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Parašutistov | 170 m²

Predstavte si bývanie v pokojnej ulici jednej z najobľúbenejších častí Trnavy. Miesto, kde majú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Trnava

359,000 € 2112 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Námestovo.

Reality Námestovo

3 izbový byt | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj krásny, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Námestove. Byt s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Námestovo

195,000 € 2500 €/m²

3143M2 POZEMOK NA VYBUDOVANIE CHATY ZUBÁK

Reality Zubák

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok ideálny na výstavbu chaty alebo chalupy

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

41,999 €

6323M2 POZEMOK ZO SILNÝM INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, ZUBÁK-PRÍLESIE

Reality Zubák

Iný stavebný pozemok | 0 m²

Spoločnosť TUreality ponúka na predaj výnimočný, nádherne členitý pozemok o výmere 6 323 m², kt

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

79,999 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť v absolútnom centre mesta

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | Hviezdoslavovo námestie | 200 m²

V samotnom srdci Dolného Kubína, priamo na námestí, je na predaj mestská budova s výrazným inve

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

360,000 € 1800 €/m²

2-IZB.BYT S GARÁŽOU A VLASTNÝM KÚRENÍM - SAMUELA JURKOVIČA, STROPKOV

Reality Stropkov

2 izbový byt | Samuela Jurkoviča | 52 m²

Hľadáte priestor, ktorý si upravíte podľa seba, a zároveň oceníte garáž aj samostatné kúrenie?

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Stropkov

84,000 € 1615 €/m²

Na predaj Garsonka, Horne Krskany, s prijemnym vyhladom - REZERVOVANE!

Reality Nitra

Garsónka | Novozamocka ul. | 16.5 m²

Na predaj garsonka v tichej casti Hornych Krskan, s vyhladom na mrtve rameno rieky Nitra, nedal

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

79,000 € 4788 €/m²

Očarujúce podkrovné bývanie! 3-izbový zateplený tehlový BYT s 2 garážovými státiami v Modre-Kráľovej, 96,5 m²

Reality Modra

3 izbový byt | 96.5 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový podkrovný byt v zateplenom tehlov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Modra

200,000 € 2073 €/m²

Čiastočne prerobený vidiecky dom/chata vo Veľkom Lome

Reality Veľký Lom

Vidiecky dom | 87 | 76 m²

V zastúpení klienta ponúkam vidiecký dom/chatu, ktorá sa nachádza v dedine Veľký Lom. Dom preši

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľký Lom

59,900 € 788 €/m²

4-izbový panelový byt s výhľadom na Mohylu M. R. Štefánika – 80 m² v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový panelový byt o výmere 80 m², situovaný na 3. poschodí z

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 1563 €/m²

TUreality ponúkajú investičný pozemok 23000m2 v Lipt.Klačanoch

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | 23,051 m²

TUreality ponúkajú na predaj rozsiahly investičný pozemok o výmere takmer 23 000 m² v obci Lip

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

519,000 € 23 €/m²

Dom vhodný aj na celoročné bývanie - Vyšný Orlík

Reality Vyšný Orlík

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Rodinný dom v obci Vyšný Orlík, len pár minút od okresného mesta Svidník. Tento dom sa nachádza

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Vyšný Orlík

59,900 € 599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! IDYLICKÁ CHALUPA UPROSTRED PRÍRODY - VYŠNÁ PISANÁ

Reality Vyšná Pisaná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 148.9 m²

‖► VIDEO-OBHLIADKA ► https://youtu.be/pqid9M717uY Hľadáte miesto, kde čas plynie pomalšie, rán

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Pisaná

75,000 € 504 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Certifikované betonárky - Svidník a Stropkov

Reality Svidník

Iný objekt | Bardejovská | 6,620 m²

Betonárka v meste Svidník sa nachádza na ulici Bardejovskej. Len 500 m od centra mesta na hlavn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Svidník

1,650,000 € 249 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne iba v APEX reality 4i. podpivničený RD v Rišňovciach s pozemkom 2033 m2

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj prízemný, čiastočne podpivničený tehlový

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

185,000 € 1850 €/m²

Exkluzívne v APEX reality 4i rodinný dom v Leopoldove s pozemkom 1259 m2 - investičná nehnuteľnosť

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Nádražná | 130 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj investičnú nehnuteľnosť - 4 izbový, čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Leopoldov

240,000 € 1846 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový tehlový byt vo Vrútkach

Reality Vrútky

3 izbový byt | 59 m²

PRÍJEMNÉ BÝVANIE V TEHLOVOM BYTOVOM DOME – 3-IZBOVÝ BYT VRÚTKY Hľadáte kvalitné bývanie v ticho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Vrútky

139,000 € 2356 €/m²

PREDAJ 50M2 KOMERČNĚHO PRIESTORU PARTIZÁNSKE HRNČÍRIKOVÁ UL.

Reality Partizánske

Obchodné priestory | 50 m²

TUreality ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 50 m² so spoluvlastníckym podielom na spo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

64,999 € 1300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie