Murovaná chata, Dubina III

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 40 m²

Predám záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubina III. Výborný prístup – hlavná cesta je novo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

49,990 € 1250 €/m²

BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt na námestí v Novej Dubnici, Komenského sady.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Komenského sady | 52 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ttaFj3g9Cg4 Video prehliadka TU

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

113,000 € 2173 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TUreality ponúka stavebný pozemok 1000 m² 7 min od Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere cca 1000 m² 7 min od Zvolena. Tva

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

220 €/m2

SIREAL MYJAVA - Na predaj RD v žiadanej a pokojnej lokalite priamo v Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | gen. Svobodu | 180 m²

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom, ktorý sa na trhu objavuje len zriedka. Ide o ideálne

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Myjava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám rodinný dom na Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | 302 m²

TU reality ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Myjave o rozlohe 302m2, ktorý predstavuje s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

186,500 € 618 €/m²

FINREA│ Budova s veľkým investičným potenciálom – Martin, Priekopa

Reality Martin

Objekt pre obchod | 334 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu s projektom a dokumentaciou k stavebnému povoleniu, ktor

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Martin

290,000 € 868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prevádzkový objekt Lúka okr. Nové Mesto nad Váhom

Reality Lúka

Skladový objekt | 500 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci jednopodlažný prevádzkový objekt v centre obce Lúka, v s

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lúka

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Na predaj rodinný dom v širšom centre Pezinka – Kuzmányho ulica

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kuzmányho | 150 m²

So súhlasom vlastníkov ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej uličnej zástavbe rod

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Pezinok

295,000 € 1967 €/m²

Menší Útulný Rodinný Dom na Predaj | Zvolen - Lukové

Reality Zvolen

Rodinný dom | Lukovská cesta | 150 m²

Výhradne LD reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom so záhradou a mnohým prís

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

124,900 € 833 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, ulica Zlatá, Vargove pole, Rožňava

Reality Rožňava

2 izbový byt | Zlatá | 56 m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,990 € 1411 €/m²

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

226,990 € 391 €/m²

Na predaj záhradný pozemok s chatkou, Zelený Dvor, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²

Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

43,990 € 85 €/m²

Dom s dušou, ktorý si pretvoríte na vysnívané rodinné bývanie v štýle anglického vidieka

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Reality Turiec vo výhradnom zastúpení klienta ponúka výnimočný dom v obci Belá-Dulice pri Mart

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

Info v RK

Dražba rodinného domu v obci Baka

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Opakovanie dražby: Prvá Dátum konania dražby: 23.04.2026 Čas otvorenia dražby: 11:00 hod. Miest

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Baka

142,000 € 142000 €/m²

Slnečný 2-izbový byt v skvelej lokalite BA-Petržalka 47m2

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt situovaný v vyhľadávanej lokalite na začiatku P

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,999 € 4426 €/m²

Charizmatický staromestský byt 216 m2 s 30 m2 terasou s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Povraznícka | 215.6 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt vo vyhľadáva

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

538,000 € 2495 €/m²

dvojbyt 1+3i alebo 5izbový byt

Reality Harmanec

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 127.17 m²

Ide o 2 bytové jednotky75m2+52m2 s 2 kuchyňami a spoločným WC a kúpeľňou, takže je to vhodné na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Harmanec

120,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 41 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná T

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

150,000 € 3659 €/m²

REZERVOVANÉ | INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE NA UL. SCHNEIDERA-TRNAVSKÉHO

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Schneidera - Trnavského | 29 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt na ulici Mikuláša Schn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5345 €/m²

PREDAJ: Priestranný rodinný dom, obec Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Novojelčanská | 100 m²

Ponúkame na PREDAJ útulný 3-izbový rodinný dom v obci Jelka, ktorý zaujme nielen priestorom, al

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Jelka

229,900 € 2299 €/m²

Na predaj 4- izbový rodinný dom- Radava

Reality Radava

Rodinný dom | Hlavná | 130 m²

Rezervovaný! Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Radava, okres Nové Zámky. Dom bol p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Radava

Cena dohodou

Predáme 5- izbový rodinný dom- Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Rodinný dom | 130 m²

Predáme 5 izbový rodinný dom v obci Mojzesovo. Dom bol postavený na rovnom 730m2. veľkom pozemk

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Mojzesovo

69,900 € 538 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie