Rodinný dom | Poluvsie | 200 m²
Piata Avenue vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, s
199,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Výborná cenovka za obývateľný dom ! Na predaj: Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii – Šurany
114,500 € 1272 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²
S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov
125,000 € 1636 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné
185,000 € 2891 €/m²
Rodinný dom | Moravská | 320 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se
Cena dohodou
4 izbový byt | Horný rad | 81 m²
VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt
105,000 € 1296 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
185,000 € 2891 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci
235,000 € 2611 €/m²
4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac
286,000 € 3430 €/m²
3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²
Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi
299,000 € 4746 €/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku
178,000 € 3603 €/m²
Rodinný dom | Jesenského | 508 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v meste Žiar nad Hronom na ul
Cena dohodou
Iný objekt | Heydukova | 1,024 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj troj-budovu v úplnom centre Bratislavy na Heydukovej ulici.
Info v RK
Rodinný dom | Malacká | 98 m²
DeveloX Reality vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojpodlažný rodinný dom s garážou, ho
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko
Útulný rodinný dom s atmosférou v rakúskom Ringelsdorfe DeveloX Reality vám s radosťou predsta
158,000 € 1580 €/m²
Rodinný dom | Štefániková | 505 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom vo Veľkých Levároch na ulici Š
244,000 € 483 €/m²
1 izbový byt | J. Gagarina | 1 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 1,5-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v meste
98,000 € 98000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 189 m²
Develox Reality ponúka na predaj rodinný dom ktorý je rozdelený na dve bytové jednotky. Nachádz
269,900 € 1428 €/m²
Rodinný dom | Nová | 210 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažný 6-izbový rodinný dom v meste Malacky n
280,000 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Malý Chríb | 428 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Láb v časti Malý Chríb. Ide o samostatn
Info v RK
Rodinný dom | 138 m²
DeveloX Reality vám ponúka na predaj 3 - izb. útulný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Mal
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový, dvojpodlažný rodinný dom v obci Veľké Lev
Info v RK
2 izbový byt | Veľké Leváre | 60 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný 2- izbový byt s balkónom v čiastočnej rekonštrukci
125,000 € 1715 €/m²
Polyfunkčný objekt | 3,080 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly pozemok s polyfunkčnou halou na brehu jaz
279,900 € 91 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.