Predaj 2-izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 58 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v pokojnej časti Petržalky Byt sa nachádza v tichej lokalite v b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 4138 €/m²

4 izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite

Reality Láb

Rodinný dom | Pri štadióne | 300 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie pre seba alebo svoju rodinu? Tento dvojpodlažný rodinný dom v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Láb

297,900 € 993 €/m²

Investičná príležitosť – multifunkčný objekt na podnikanie

Reality Hliník nad Hronom

Objekt pre obchod | Lesná | 280 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný objekt s výrazným podnikateľským potenciálo

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

Zaujímavý 2 izbový byt blízko námestia a centra Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vansová | 58 m²

Hľadáte byt v centre, ktorý si môžete prerobiť presne podľa seba a zároveň má množstvo praktic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,900 € 1705 €/m²

2 domy v srdci Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | 200 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ROKA: 2 domy v Leviciach s nekonečným potenciálom! Hľadáte nehnuteľnosť,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levice

105,000 € 525 €/m²

Rodinný 4 izbový byt

Reality Šahy

4 izbový byt | 80 m²

Byt, v ktorom sa budete cítiť ako doma – Šahy Už pri vstupe vás privíta priestranná chodba s v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt s obrovským potenciálom v TOP lokalite

Reality Levice

2 izbový byt | Ku Bratke | 62 m²

Hľadáte svoje prvé spoločné bývanie, ktoré si pretvoríte podľa vlastných predstáv? Alebo hľadát

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1581 €/m²

Predaj rodinného domu v lokalite Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Králiky pri Banskej

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Králiky

333,000 € 2467 €/m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 57 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou takmer 57 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 3772 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj 3-izbový byt s loggiou–Košice, Furča (Lidické námestie)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Lidické námestie | 63 m²

REZERVOVANÝ Predstavte si miesto, kam sa každý deň radi vraciate. Presne taký je tento 3-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,000 € 2984 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe - 2447 m² v obci Sečovská Polianka.

Reality Sečovská Polianka

Rodinný dom | Jarková 521/10 | 250 m²

Ponuka na predaj rodinného domu s vnútorným bazénom, veľkým pozemkom a sadom v obci Sečovská Po

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sečovská Polianka

247,500 € 990 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt TOP lokalita

Reality Trnava

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 2400 m² v obci Vaľkovce.

Reality Valkovce

Rodinný dom | 2,363 m²

Ponuka na predaj ihneď obývateľného rodinného domu, ideálneho pre pokojné bývanie v obci Vaľkov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Valkovce

78,000 € 33 €/m²

Útulný rodinný dom - Hliník nad Váhom

Reality Bytča

Rodinný dom | 154 | 220 m²

JKV REAL ponúka na predaj príjemný a útulný rodinný dom v Hliníku nad Váhom len na skok od Bytč

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bytča

215,000 € 977 €/m²

PREDAJ: Garáž - Charkovská - Lingov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garáž | Charkovská | 15.6 m²

Ponúkame na predaj garáž v Košiciach, Furča – Sídlisko Dargovských Hrdinov – Charkovská ulica (

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

33,990 € 2179 €/m²

3D Obhliadka: ZNÍŽENÁ CENA: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt – Nitra, Klokočina-Diely

Reality Nitra

3 izbový byt | 75 m²

🏡 Na predaj priestranný 3-izbový byt – Nitra-Diely, Klokočina Ponúkame na predaj svetlý a prie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2080 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

Rezervovaný!2-izbový byt Schurmannova Nitra, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 61 m²

Rezervovaný!🏡 EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v TOP lokalite – Schurmannova, Nitra Cena: 140.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

140,000 € 2295 €/m²

3-izbovy byt Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 68 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3162 €/m²

JKV Real ponuka predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Malackách Rezervovaný

Reality Malacky

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je postavený v tichej, lokalit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malacky

247,000 € 3293 €/m²

JKV Real ponúka na predaj 4 ízbový byt v Malackách Rezervovaný

Reality Malacky

4 izbový byt | 68 m²

JKV Real ponúka v zastúpení vlastníka na predaj 4 izbový byt v Malackách. Byt sa nachádza na

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,990 € 2206 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom 10min od Serede

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Dlhý hon | 200 m²

Spodné podlažie domu je kompletne zrekonštruované a plnohodnotne obývateľné. Dispozične pozostá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

209,000 € 1045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie