Investičná príležitosť – multifunkčný objekt na podnikanie

Reality Hliník nad Hronom

Objekt pre obchod | Lesná | 280 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný objekt s výrazným podnikateľským potenciálo

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 108620 | Ikonický Dom kultúry v srdci Púchova

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | 6,805 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – ikonický Dom kultúry v srdci Púchova, dielo významn

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111205 | REZERVOVANÉ | Výnimočný 5-izbový byt vo vile Iľju Skočeka s dvoma terasami a panoramatickými výhľadmi na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Stará vinárska | 157 m²

Výnimočný 5-izbový byt s 2 veľkými terasami je umiestnený na poschodí architektonicky hodnotnej

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 5032 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108967 | Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 37373 | Historická budova z 19. storočia, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | 1,128 m²

Výnimočný objekt trojpodlažnej historickej budovy postavený v neskorosecesnom slohu z 19. storo

Publikované: 17.08.2021 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS | 111110 | Výnimočný dvojpodlažný 6-izbový dom s komfortným suterénom s variabilným využitím

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 379 m²

V tichej a zeleňou obklopenej zóne Ružinova ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný 6-izbový

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 102587 | Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou, Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 301 m²

Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou stojí na atrakt

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Malacky

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111105 | Kancelársky priestor na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 63.4 m²

Kancelársky priestor na predaj situovaný na prízemí známej funkcionalistickej budovy Nová Doba

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4180 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 108967 I 6-izbový byt s terasou pri Michalskej bráne v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113368 | Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom v obľúbenej časti Záhorskej Bystrice – Strmý vŕšok

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 268.73 m²

Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1 169 m² v obľú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

849,000 € 3159 €/m²

Novinka
Novinka

PONÚKAME VÁM MIESTO PRE VÁŠ VYSNÍVANÝ DOM ALEBO ZRUB

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde by ste mohli postaviť svoj vlastný dom, štýlový zrub, moderný chale

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Slnečný 3i byt v meste Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.4 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

139,999 € 1989 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova

Reality Trebišov

2 izbový byt | 55 m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova TUREALITY ponúka na predaj priest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,000 € 1800 €/m²

Novinka
Novinka

priestranný 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

3 izbový byt | 82.98 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nitre na ulici Alexyho. Byt sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2205 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý stavebný pozemok o výmere 1 104 m²

Reality Lužianky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 1 104 m² v obľúbenej lokalite Lu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Novinka
Novinka

POHODLNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V BLÍZKOSTI TRNAVSKÉHO MÝTA, PLZENSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Plzenská | 73 m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,500 € 3664 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok, Slovenské Pravno

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,077 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok. Tam kde je zatiaľ záhrada, o chvíľu vyrastie váš n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DOM PRI DUNAJI– PRIAMY PRÍSTUP K VODE, DVA APARTMÁNY, VÝNIMOČNÁ POLOHA

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DOM PRI DUNAJI– PRIAMY PRÍSTUP K VODE, DVA APARTMÁNY, VÝNIMOČNÁ POLOHA IB

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

550,000 € 2200 €/m²

Predaj 5i rodinný dom, Hegyeshalom, 480 m2 pozemok

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame na predaj tehlový, dvojgeneračný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

169,900 € 1338 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom na predaj v Mosonmagyaróvári – ideálny pre dvojgeneračné bývanie

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mosonmagyaróvár

Ponúkame na predaj priestranný, dvojgeneračný tehlový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

199,000 € 1860 €/m²

Predaj 5i rodinný dom, Hegyeshalom, 480 m2 pozemok

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajka

169,900 € 1338 €/m²

Rezervovaný! Útulný 3-izbový rodinný dom s pekným pozemkom v obci Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Hľadáte pokojné bývanie s atmosférou vidieka, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košúty

115,000 € 1353 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Upresniť hľadanie