Rodinný dom | Vojanská | 1,087 m²
Ponúkame Vám na predám útulný, priestranný rodinný dom. Nachádza sa v meste Veľké Kapušany. Do
140,000 € 129 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 2,061 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom – typ štvorec v tichej lokalite obce V
79,500 € 39 €/m²
3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa pri
Info v RK
2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt len pár minút od centra. Základné informácie: - výmer
113,000 € 2260 €/m²
Rodinný dom | 1,937 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Úbrež. Dom je vhodná na pohodlné rodinné
120,000 € 62 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v Michalovciach, vo vyhľadávanej a
178,000 € 2405 €/m²
4 izbový byt | 79.91 m²
Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Pá
230,000 € 2878 €/m²
3 izbový byt | 68.4 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc
201,000 € 2939 €/m²
Administratívny objekt | Cintorínska | 1,140 m²
Budova, v ktorej Vaše nápady ožijú. Predstavte si… ako ráno vstúpite do priestrannej, slnečnej
Info v RK
Rodinný dom | Štefánikova | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci Bánov, ktorá pos
149,900 € 1499 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Exkluzívne iba u nás. Ponúkame Vám na predaj lukratívnu chatu s možnosťou celoročného bývania v
129,900 €
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou približne 120 m² v jednej z tichých ulíc mesta
121,000 € 1008 €/m²
Rodinný dom | Veľký Meder | 0 m²
Hľadáte väčšiu nehnuteľnosť alebo dom na investičné účely, alebo si chcete vytvoriť svoj vysnív
364,900 €
3 izbový byt | 71 m²
Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal
Cena dohodou
Výrobný objekt | Nezadaná | 704 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa máme pre vás na predaj areál s rozlohou 6 342 m2 v obci Jablon
347,000 € 493 €/m²
1 izbový byt | Komenského | 37 m²
Tento byt je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie alebo investícia na prenájom. Vďaka prakti
114,900 € 3105 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj 2-podlažný, samostatne stojaci rodinný dom na rohu tichej ulice v obci Kisbo
160,000 € 1143 €/m²
3 izbový byt | Murgašova | 105 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút
459,000 € 4371 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 150 m²
Obec Senohrad leží v údolí riečky Litava v Krupinskej planine. Dnes má cca 750 domácich obyvate
89,000 € 593 €/m²
Záhradná chatka | 50 m²
Ponúkame na predaj viničný dom s vinnou pivnicou vo viničnej oblasti obce Podlužany. Objekt sa
Cena dohodou
Rodinný dom | Ul. A. Kmeťa | 250 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom situovaný vo veľmi dobrej a vyhľadávanej časti mesta
210,000 € 840 €/m²
4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.4 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 80,5 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z
124,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka ul. | 170 m²
Na Vinohradníckej ulici v Leviciach ponúkame na predaj murovaný, poschodový rodinný dom v radov
205,000 € 1206 €/m²
Výrobný objekt | Nezadaná | 450 m²
Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v obci Nová Dedina, ktorý v minulosti slúžila ako pekár
99,000 € 220 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.