RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt 50 m² + balkón + pivnica, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Šafárikova | 50 m²

🏡 Predaj 2-izbového bytu – Trenčín Juh, 5. poschodie, 50 m² + balkón + pivnica Ponúkame na p

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2066 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Slovenská | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo. Plocha: úžit

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,000 € 660 €/m²

Ponúkame na predaj Rodinný Dom / Chalupu v srdci Nízkych Tatier - Mýto pod Ďumbierom!

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | - | 230 m²

V Mýte pod Ďumbierom - vyhľadávanej oblasť pre turistiku, lyžovanie a relax, ponúkame 4 izbový

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

280,000 € 1217 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Senec

Rodinný dom | - | 228 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i rodinný dom, 1152m2 pozemok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 82.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, mesto Spišské Vlachy. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

129,000 € 1562 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | x | 35 m²

Hľadáte miesto, kde budete počuť len spev vtákov a šum lesa? V malej horskej dolinke v Hornej M

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

29,900 € 854 €/m²

Chorvátsko- Na predaj dom 2x apartmán len 250m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 1993 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom s výhľadom na more, 2x apartmán, len 150m od mora , Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojdom s dvomi apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. P

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 2233 €/m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nižné Kamence | 150 m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v obci Terchová s krásnym výhľadom na Sokolie.

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Terchová

330,000 € 2200 €/m²

Veľkorysý rodinný dom v Žiline - mestská časť Budatín ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Žilina

Rodinný dom | Horná | 350 m²

Rodinný dom s výbornou polohou a veľkorysým priestorom Ponúkame na predaj priestranný rodin

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

319,000 € 911 €/m²

RD v obci Stará Myjava aj s pozemkom o výmere 370m2.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Hlavná | 50 m²

SalaA váš partner v realitách vám ponúka na predaj malý rodinný dom v lukratívnej obci Stará My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1500 €/m²

Na predaj podnikateľský ubytovňa v tesnej blízkosti Šale

Reality Diakovce

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 800 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt /ubytovňu po čiastočnej

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Diakovce

930,000 € 1163 €/m²

Zariadený, wellness, 8i- 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s moderným interiérom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | - | 533 m²

Realitná kancelária SaleA -Váš partner v realitách ponúka: Moderný interiér a záhrada s vírivko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kluknava

150,000 € 281 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie