REZERVOVANÝ! 3 izbový priestranný byt 78m2, Hanojská ul, Ťahanovce- Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | - | 73 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na predaj – 3 izbový priestranný udržiavaný byt na ulici Hanojská,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 2671 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 68 m² + loggia | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Rezervované | Priestranný 3-izbový byt s loggiou | Pod hájom – Dubnica nad Váhom. Realitná kan

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

137,999 € 2029 €/m²

KYSAK rovinatý pozemok s chatkou v v blízkosti obce

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | - | 381 m²

MH Real Vám ponúka na predaj chatku s pekným rovinatým pozemkom neďaleko Košíc, v katastrálnom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

25,200 € 66 €/m²

Priestor vhodný na podnikanie vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Reštauračné priestory | Vranov nad Topľou | 98 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj obchodný priestor vo Vranove nad Topľou nachádza sa v šir

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

6 izbový rodinný dom - Rybany

Reality Rybany

Rodinný dom | Rybany | 250 m²

Do ponuky práve pribudol veľký 6 izbový kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rybany. Pr

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rybany

179,000 € 716 €/m²

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | Bystrička | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2269 €/m²

Podnikateľská budova v Čani

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | - | 220 m²

Na predaj komerčná budova na hlavnom ťahu v Čani predstavuje podnikateľskú príležitosť s veľkým

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

279,000 € 1268 €/m²

Pripravujeme na predaj - Chalupa so záhradou v Bábe

Reality Báb

Vidiecky dom | - | 150 m²

*** WFM REALITY *** Pripravujeme na predaj pozemok s chalupou v obci Báb, blízko napojenia R1.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Báb

120,000 € 800 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom, Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | - | 250 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s bazénom, dvojgarážou a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

239,900 € 960 €/m²

RealityDS - Predaj 2 izb. domu na 5,11á poz., Šamorín - Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 95 m²

RK RealityDS Vám ponúka veľmi príjemný vidiecky typ dvojizbového rodinného domu, po rozsiahlej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

249,900 € 2631 €/m²

NA PREDAJ Budova centrum Trenčín 1 269 m² parkovací dom/byty

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám.Sv.Anny | 1,269 m²

💎 Investičná príležitosť v širšom centre Trenčína s obrovským developerským potenciálom!

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

820,000 € 646 €/m²

🏡 Na predaj: Historický dom s potenciálom v centre Levoče – Košická ulica

Reality Levoča

Rodinný dom | Košická ulica | 329 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka výnimočný dom na prestížnej Košickej ulici v Levoči.

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

OSTRATICE - Rodinný dom / interiér po kompletnej rekonštrukcii / pozemok 972 m2

Reality Ostratice

Rodinný dom | - | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ostratice, časť Malé Ostratice, okres Partizánske. Preši

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ostratice

175,000 € 1944 €/m²

Rekreačný poľovný dom so strelnicou - Horné Otrokovce

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | Horné Otrokovce | 252 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný poľovný domček so strelnicou na polosamote, v katastri obci Horné

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

400,000 € 1587 €/m²

Predaj 3 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Predstavujeme Vám atraktívnu príležitosť na kúpu trojizbového bytu s výbornou lokalitou v meste

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1129 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný RD 30 min od BA v prírodnej lokalite

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

120,000 € 1500 €/m²

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

Murovaná chata, 2,4 ár.pozemok, Myslava Maša

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | Baška | 45 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj zrekonštruovanú, zat

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

99,000 € 2200 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

95,000 € 1056 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie