Na predaj samostatne stojaca budova + pozemok - Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Polyfunkčný objekt | - | 258 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

97,900 € 379 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Slovenská | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo. Plocha: úžit

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,000 € 660 €/m²

Tehlový dom, veľký pozemok, dvojgeneračné bývanie, Jasov

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom nachádazjúci sa v obci Jasov. Dom sa je postavený na veľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jasov

125,000 € 500 €/m²

Na predaj rodinný dom - Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Budča, ktorá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Budča

90,000 € 900 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 79 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zaujímavý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Karla

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | - | 185 m²

Koval & partners ponúka vo výhradnom zastúpení veľký osem izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehota

327,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervovaný: 5-izb. Dom, 1066 m2, Garáž, Klátova Nová Ves

Reality Klátova Nová Ves

Rodinný dom | . | 252 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojpodlažný zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Klátova Nová Ves

Cena dohodou

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2066 €/m²

PREDAJ- 1 IZBOVÝ BYT 33,35m2-RAČIANSKÁ- BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²

REZERVOVANÉ-MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

156,900 € 5069 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

NA PREDAJ VELKÝ 3-IZBOVÝ BYT – LEVICE, VINOHRADY

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni | 77 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj veľkometrážny a svetlý 3-izbový byt s loggiou o

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1297 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 160 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Budča. Ide o zachovalý, trojp

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Budča

199,900 € 1249 €/m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 1-izbový byt v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

1 izbový byt | Železničný rad | 41.7 m²

Podlahová plocha bytu : 41,7m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierk

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

55,000 € 1319 €/m²

Dva rodinné domy na polosamote, pozemok 7282m2 - Levice - Málaš

Reality Málaš

Rodinný dom | Arma | 110 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj dva rodinné domy na polosamote, na bývalom majeri. Každý d

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Málaš

125,000 € 1136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený, wellness, 8i- 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový rodinný dom Kráľov Brod s pozemkom 1617 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj 5 izbový rodinný dom o v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

159,000 € 795 €/m²

RD Veľké Úľany na pozemku 926m2

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | sladkovičovská | 153 m²

SaleA váš partner v realitách vám exkluzívne prináša do ponuky Na predaj rodinný dom 153m2 s v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

189,900 € 1241 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva domy na predaj: Prešov – Solivar ulica Kukučínová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

275,000 € 1058 €/m²

Na predaj – útulný rodinný dom v srdci Spišského Štvrtka!

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nová | 376 m²

Centrum Real & Katarína Gilbertson Vám s radosťou ponúka krásny rodinný dom v super lokalite,

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE 3i rodinný dom, 1152m2 pozemok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 82.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, mesto Spišské Vlachy. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

129,000 € 1562 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie