Na predaj 3 izbový rodinný dom v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichom peknom prostredí v tesnej blízkost

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Komárno

120,000 € 453 €/m²

Na predaj pekný 1 izbový byt, Jazerná, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Na predaj garsónka v dobrej lokalite, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Ponúkame na predaj garsónku v slušnom stave. Byt má výmeru takmer 20m2, je čiastočne zrekonštru

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - podnikateľský priestor, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Komárno

105,000 € 1694 €/m²

Dva domy v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom a objekt ktorý sa momentálne využíva na podnikanie. Tieto stavby

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

179,000 € 994 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, tehlový, ul. Priateľstva, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 63 m²

Ponúkame na predaj tehlový byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový. Rekonštrukciou a umiestnením kuchyn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1348 €/m²

Kúpte si BUDOVU s 1i BYTOM s MOŽNOSŤOU RD v CENTRE VRBOVIEC

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Nezadaná | 109.9 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj JEDINEČNÚ BUDOVA so ZAUJÍMAVOU HISTÓRIOU na RÔZNE VY

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

90,000 € 819 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si JEDINEČNÚ BUDOVU s 1i BYTOM na biznis v CENTRE VRBOVIEC

Reality Vrbovce

Obchodné priestory | Nezadaná | 109.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Vrbovce

90,000 € 819 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozrite si 4i + 2i RD s DOKONALÝM ZÁZEMÍM na VEĽKOM POZEMKU

Reality Nový Život

Rodinný dom | Malý Máger | 506.62 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRIESTRANNÝ 4-izbový rodinný dom a 2-izbový rodinný

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nový Život

274,800 € 542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom na prémiovej adrese Spiegelsaal 2 v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

Exkluzívna ponuka z portfólia realitnej kancelárie reality Bičiar. Predstavujeme Vám tehlový ro

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

299,990 € 3000 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom s veľkým potenciálom / pozemok 928 m2 / Bojnice ul.Školská

Reality Bojnice

Rodinný dom | Školská | 193 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v jednom z najkrajších a najnavštevovanejšíc

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 1347 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v atraktívnej lokalite Zlatých Moraviec

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 73 m²

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie pre mladú rodinu alebo vynikajúcu investičnú príležitosť?

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

116,900 € 1601 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 5-izbový dom v TOP lokalite Prievidze

Reality Prievidza

Rodinný dom | 637 m²

Hľadáte bývanie v najžiadanejšej časti mesta, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelári

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

355,000 € 557 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového zrekonštruovaného bytu s loggiou s výhľadom na Dunaj v Starom meste v Bratislave oproti Riverparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²

Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5750 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt, Trenčín, ul. Šafárikova

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Šafáriko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj 3+1 bytu na Hurbanovej ul. v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Hurbanova | 67.19 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestranný 3+1 byt s výmerou 67,19 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DOM REALÍT, - veľký tehlový 2 alebo 3 izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

205,000 € 2752 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT, -Zrekonštruovaný 2-izbový byt v Prievoze

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 51 m²

DOM-REALÍT, Zrekonštruovaný 2-izbový byt (51m2) vo vyhľadávanej lokalite v Prievoze na Kladnian

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4412 €/m²

DOM-REALÍT, - Samostatne stojaci obchodno prevázkový objekt (Vŕbová ulica)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Vŕbová | 180 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vrakuni na Vŕbo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

233,900 € 1299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

DOM-REALÍT,- dvojgarsónka deluxe, Podzáhradná ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 49 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt, Podunajské Biskupice + 9/10 poschodie +

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

173,600 € 3543 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie