Vidiecky dom | Nezadaná | 89 m²
V mene realitnej kancelárie MK-REAL, ponúkame na predaj útulný vidiecky dom nachádzajúci sa v p
129,000 € 1449 €/m²
Rodinný dom | Domoviny | 250 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj zdravý tehlový dom v obci Horná Kráľová. Vir
135,000 € 540 €/m²
3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.
269,900 € 3374 €/m²
Rodinný dom | Cementárenská | 342 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v OBĽÚBENEJ ČASTI STUPA
684,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Lužická | 53.58 m²
Fakty o byte: 2-izbový byt Výmera: 53,58 m² Balkón: 10,5 m² Pivnica: 6 m² (+ kočíkrareň)
279,900 € 5224 €/m²
1 izbový byt | Perecká ul. | 34.94 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pereckej ulici o celkovej rozlohe
77,900 € 2230 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Kočín - Lančár - postavený na pozemku o výmere
169,000 € 626 €/m²
1 izbový byt | Pradiarska ul. | 36.21 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pradiarskej ulici o celkovej rozl
81,000 € 2237 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.03 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe
104,500 € 1536 €/m²
Rodinný dom | Laskomerská | 1,227 m²
OVERENÉ REALITY - PRIPRAVUJEME NA PREDAJ rodinný dom v tichej lokalite len pár minút od centra
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo
119,500 € 1457 €/m²
1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov
149,900 € 4762 €/m²
3 izbový byt | Tatranská | 81 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj priestranný tehlový 3-izbový byt s
149,000 € 1840 €/m²
2 izbový byt | Pod lesom | 55.5 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný v p
134,000 € 2414 €/m²
Rodinný dom | SNP | 92 m²
Exkluzívne v REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štrba, situovaný v centrálnej časti o
164,800 € 1791 €/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 140 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ľubica, ktorá pa
257,500 € 1839 €/m²
Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²
AVE estate Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový rodinný dom na Zdravotníckej ulici – na
649,000 € 3795 €/m²
4 izbový byt | 117.76 m²
Lokalita : Žilina – širšie centrum, Radlinského ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4
293,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | 412 m²
Jedinečné rodinné sídlo priamo pri hrádzi pozostáva z hlavného domu (o rozlohe 280 m²), hosťovs
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Tulská | 0 m²
039-111-BEBR Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, pripravený na realizáciu vašej
134,700 €
Garáž | Svoradova | 15 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov
50,000 € 3333 €/m²
Garsónka | Rybničná | 27 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga
99,900 € 3700 €/m²
3 izbový byt | Farská | 116 m²
Dohoda na cene je možná! Tento byt s vysokými stropmi v historickom centre Nitry je mimoriadnou
299,000 € 2578 €/m²
3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²
BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v
350,000 € 3262 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.