Výrazne znížená cena trojpodlažnej chaty so záhradou 458m2 na Ohňavách nad Modrou!!!

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 50 m²

Hľadáte miesto, ktoré vyžaruje pokoj a teplo , kde by ste sa vzdialili od ruchu každonného živ

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

88,000 € 1760 €/m²

NA PREDAJ - Veľký Meder - 2 domy, 2 pozemky, 12 apartmánov

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Veľký Meder | 450 m²

NA PREDAJ – Investičná nehnuteľnosť vo Veľkom Mederi – 2 rodinné domy, 2 pozemky, viacero bytov

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

ZNALECKÝ POSUDOK 3-izbový byt s loggiou na predaj v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 1790 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký dvojgeneračný rodinný dom Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Papraď | 5 izieb | dvojpodlažný dom | 870 m² pozemok Priestranný rodinný dom s peknou záhradou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Stará Turá

187,200 € 936 €/m²

Rodinný dom v obci Stará Myjava!

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Rodinný dom pri rekreačnej oblasti Stará Myjava! Vhodný na trvalé bývanie, víkendový oddych aj

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1071 €/m²

Romantická chalupa pod hradom – Podbranč, časť Podzámok

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 293 m²

Romantická chalupa pod hradom – Podbranč, časť Podzámok – ideálne pre milovníkov prírody, hi

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Podbranč

129,000 € 440 €/m²

Rodinný dom v Myjave – 5 min.od centra, ul Kamenné

Reality Myjava

Rodinný dom | Jablonská | 250 m²

Rodinný dom v Myjave Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti m

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Myjava

145,000 € 580 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Námestie gen.M.R.Štefánika | 140 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v historickej časti obce Brezová pod Bradlom,

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

86,000 € 614 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 66m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stani

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

106,990 € 1621 €/m²

3-izbový tehlový byt so záhradou v obci Gbelce

Reality Gbelce

3 izbový byt | 55.76 m²

Moderné Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt so záhradou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Gbelce

63,000 € 1130 €/m²

Veľký 3-izbový byt na ul. Šafárikova, Nové Zámky – 82,08m2

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafárikova | 82.08 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt blízko centra na ul. Šafárikova v Nových Zá

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,990 € 1584 €/m²

Veľký 1-izbový byt blízko stanice, Nové Zámky – 40,30m2

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | 40.3 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 1-izbový byt blízko stanice v Nových Zámkoch. Byt sa nac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

87,000 € 2159 €/m²

4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 83,96m2

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 83.96 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. By

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 55,34m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 55.34 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice v N

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1988 €/m²

FINREA│Priestranný rodinný dom s garážou, zimnou záhradou a vírivkou v obľúbenej lokalite Stráne, Martin

Reality Martin

Rodinný dom | 300 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu, výbornú lokalitu a zároveň poten

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

299,900 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

FINREA│Rodinný dom v obci Slovenské Pravno s krásnym výhľadom na prírodu

Reality Slovenské Pravno

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v exkluzívnom zastúpení v obľúbenej a pokojnej obci Slovenské Pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenské Pravno

169,900 € 1699 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

FINREA│Predaj 4-izbový byt, Dolný Kubín – sídlisko Brezovec

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Martina Hattalu | 71 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 71 m², ktorý je dispozične veľmi prakticky rozdelený.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

185,000 € 2606 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

Novinka
Novinka

Byt 1+1 s loggiou sídl. Mier, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový byt nachádzajúci sa na sídl. Mier v Sp. Novej Vsi, Štúrovo nábre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

92,000 € 2190 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 800 m² – Stropkov, časť Sitník.

Reality Stropkov

Rodinný dom | 803 m²

Ponuka na predaj priestranného rodinného domu nachádzajúceho sa v tichej a pokojnej lokalite Si

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stropkov

200,000 € 249 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ– centrum mesta, bývanie + podnikanie

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Bratov Baldigarovcov | 236 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Nové Zámky (Michalská Bašta) s výrazným investič

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,000 € 1097 €/m²

Chystáte sa predávať byt? Mám záujem.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 30 m²

Ak sa chystáte predávať byt s investičným potenciálom, čítajte ďalej! Hľadám pre mojich klient

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 - izbový na sídlisku 1.mája vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 69 m²

Ponuka na predaj čistočne zrekonštruovaného 3 - izbového bytu na sídlisku 1.mája vo Vranove nad

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

92,000 € 1333 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Upresniť hľadanie