Predaj rodinný dom s veľkým potenciálom / pozemok 928 m2 / Bojnice ul.Školská

Reality Bojnice

Rodinný dom | Školská | 193 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v jednom z najkrajších a najnavštevovanejšíc

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 1347 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v atraktívnej lokalite Zlatých Moraviec

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 73 m²

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie pre mladú rodinu alebo vynikajúcu investičnú príležitosť?

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

116,900 € 1601 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 5-izbový dom v TOP lokalite Prievidze

Reality Prievidza

Rodinný dom | 637 m²

Hľadáte bývanie v najžiadanejšej časti mesta, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelári

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

355,000 € 557 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového zrekonštruovaného bytu s loggiou s výhľadom na Dunaj v Starom meste v Bratislave oproti Riverparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²

Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5750 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt, Trenčín, ul. Šafárikova

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Šafáriko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj 3+1 bytu na Hurbanovej ul. v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Hurbanova | 67.19 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestranný 3+1 byt s výmerou 67,19 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, -Zrekonštruovaný 2-izbový byt v Prievoze

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 51 m²

DOM-REALÍT, Zrekonštruovaný 2-izbový byt (51m2) vo vyhľadávanej lokalite v Prievoze na Kladnian

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4412 €/m²

DOM REALÍT, - veľký tehlový 2 alebo 3 izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

205,000 € 2752 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT, komerčný objekt alternatívne vhodný na bývanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Vŕbová | 180 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

233,900 € 1299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Samostatne stojaci obchodno prevázkový objekt (Vŕbová ulica)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Vŕbová | 180 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný obchodno prevádzkový objekt, nachádzajúci sa vo Vrakuni na Vŕbo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

233,900 € 1299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

DOM-REALÍT,- dvojgarsónka deluxe, Podzáhradná ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 49 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt, Podunajské Biskupice + 9/10 poschodie +

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

173,600 € 3543 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Sklenárovej ulici + 6/6 poschodie s vý

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4210 €/m²

DOM-REALÍT / 6+ IZB. DOM / POZEMOK 1747m2

Reality Holice

Rodinný dom | Krivá | 160 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v obci Holice, okres Dunajská Streda. + 18

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Holice

275,000 € 1719 €/m²

DOM-REALÍT / 1izb byt v žiadanej lokalite so zmenou dispozície

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 33 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

183,000 € 5545 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka priestranný 7 izbový dom v exkluzívnej lokalite, Sološnícka ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Sološnícka | 283 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 7 izbový rodinný dom v Karlovej Vsi. Exkluzívna lokali

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,234 € 4 €/m²

Predaj historickej budovy s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Historický objekt | Kammerhofská | 250 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Novinka
Novinka

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie